Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Okresní výbor KSČM Přerov

Rádi Vám přinášíme nabídku účasti na politickém životě. Součástí našeho programu jsou jen srozumitelné cíle. Jsme politická strana zaměřená na ochotné jednání s voliči. Jsme velice otevřenou politickou stranou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Tovačov - Odbor hospodářsko-správní

Plníme úkoly jako samospráva. K vyřizování žádostí vám postačí naše pomoc. Ochota vůči občanům je pro nás samozřejmostí. Vyzkoušejte nabídky poradenství naší instituce. Naše práce zahrnuje i činnosti spojené s matriční agendou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Hranice - Odbor dopravy

Plníme úkoly jako samospráva. Zabýváme se také poskytováním poradenství našim klientům. Poskytneme vám profesionální servis při vyřizování žádostí. Naše pracoviště je otevřeno během úředních hodin. Ochota personálu je pro nás jednou z nejvyšších priorit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Unios Ekoltes a.s.

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Hranice Katastrální úřad pro Olomoucký kraj

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše náležitosti. Naší náplní je také vyřizování stížností. Náš státní úřad se zaměřuje na poradenství v různých oblastech života. Úředníky našeho státního úřadu můžete navštívit v době úředních hodin, kdy mají otevřeno. Využijte ochoty pracovníků našeho úřadu. Pracujeme na vyřízení vašich žádostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Dopravní inspektorát Územního odboru Přerov

Služby našeho úřadu vám mohou přijít vhod. Naše státní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s vyřizováním vašich žádostí. Naši úředníci jsou také specialisty v oblasti poradenství. Podívejte se na úřední hodiny, během kterých jsou otevřena naše pracoviště. Při vyřizování stížnosti vycházíme z příslušné dokumentace. Pomůžeme vám vyhrát správní řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modelářský klub SMČR

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kanoistika Kojetín

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Organizujeme společná setkávání. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. Přijďte k nám na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Hustopeče nad Bečvou

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Prioritou našeho spolku je serioznost. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České technologické centrum pro anorganické pigmenty, a.s.

Naše sdružení spojuje lidi. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku