Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Moštěnka

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Kladníky

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Naše rady vám výrazně pomohou. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Rádi Vám přiblížíme pestrý obsah naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Lipová

Příjemné prostředí je naším krédem. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Přestavlky

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Ochota je důležitá. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. Poskytneme vám 100% poradenství. Naše školní knihovna má pro vás mnoho zajímavých knížek k půjčení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Přerov

Využijte šanci navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Zaručujeme Vám ochotu jednání. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Díky naší knihovně prožijete s knižními hrdiny spoustu nových příběhů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Cement Hranice

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Poskytujeme 100% serioznost. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Rádi Vás pozveme do naší útulné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Sluníčko, Hranice

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Nabízíme nejlepší služby, protože naši zaměstnanci jsou výborně vyškolení. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Ukážeme vám ochotu naší školy. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Naši pracovníci vám odborně poradí. Naši mateřskou školu můžete kdykoli navštívit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Stará Ves

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. Konečně mateřská škola, kam se děti budou těšit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální mateřská škola A & J, s.r.o.

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Zaměřili jsme se na osobnost dítěte a respektování jeho potřeb. V naší jídelně se všichni rádi stravují..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Kokory

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Náš přístup je komplexní a seriózní. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti. Naši vyškolení zaměstnanci se s vámi podělí o své vědomosti. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Naše jídelna dbá na nutriční vyváženost připravených pokrmů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku