Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Kokory

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Vše řešíme ochotně. Součástí naší činnosti je také poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Organizujeme společná příjemná setkání. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Beňov

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO zahrádkářského svazu Beňov

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Nadchneme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Záhoří - Helštýn

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NAŠE SPOLEČNÁ KRAJINA o.s.

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota okresní myslivecký spolek Přerov

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

o.s. Kappa-help

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední lesnická škola Hranice

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme 100% serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. U nás si můžete skvěle obohatit své znalosti. Využijte naší nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací. Navštivte také naši vlastní knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Teplice nad Bečvou

Při vašem vzdělávání vám zaručujeme příjemné prostředí. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku