Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MÚ Lipník nad Bečvou - Stavební úřad

Náš úřad působí v oblasti samosprávy. Ochota vůči občanům je u nás garantována. Obraťte se na naši instituci ve věci vyřizování žádostí. Během úředních hodin je otevřena naše samospráva. Zajišťujeme také poradenství. Bez stavebního povolení se neobejde žádná stavba, proto vám jej ochotně vydáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lipník nad Bečvou - městský úřad

Přinášíme služby důležitých úřadů samosprávy. Jsme úřad s velkou ochotou poradit svým občanům. Zajišťujeme vyřízení služeb a poradenství. V naší knihovně poskytujeme klientům širokou škálu služeb. Výdaje na sociální dávky vyplácené místní samosprávou jsou kryty státní dotací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro mládež a dospělé muže Dřevohostice

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Přerov I

Poskytneme vám spolehlivé služby našeho státního úřadu. Vyřizujeme různé žádosti v oblasti státní organizace. Řídíme se pravidly pro přijímání a vyřizování stížností. Zaměstnanci našeho úřadu jsou připraveni vám ochotně pomoci. Zajišťujeme veřejný pořádek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Přerov

I vy oceníte služby našeho úřadu. Povinností našeho státního úřadu je vyřídit všechny žádosti občanů. Naše služby poradenství jsou dostupné každému. Náš úřad je pro Vás otevřen během úředních hodin. Podílíme se na vyřizování žádostí i stížností. Neváhejte využít ochoty pracovníků našeho úřadu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0210 Lipník nad Bečvou

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Přijďte na některá naše setkávání. Poskytujeme poradenství všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Týn nad Bečvou

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Na naší serióznosti si zakládáme. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dřevohostice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kappa - Help

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Hranicko z. s.

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Serioznost je u nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku