Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Hranice

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Poskytneme vám 100% poradenství. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Dobrčice

Všem potřebným poskytujeme odborné služby záchranné instituce. Pracovníci naší instituce jsou připraveni Vám kdykoli zajistit ochranu. Nacházíte-li se v těžké situaci, poskytneme Vám pomoc. Vysokou cenu pro vás mohou mít i naše správné a ověřené informace. V rámci činnosti sboru dobrovolných hasičů zajišťujeme ochranu životů, zdraví a majetku obyvatel při požárech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Přerov

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Brodek u Přerova

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Společně s námi naleznete cestu k bohu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Jindřichov u Hranic

Pořádáme různé akce k obohacení duchovního života. Naše církev se zaměřuje na duchovní vyrovnanost. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Přijďte na setkání naší církve. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Měrovice nad Hanou

Pomůžeme vám prohloubit váš duchovní život. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Naše církev uvítá na setkání každého. Nabízíme pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Přerově

Naše organizace se věnuje duchovnímu životu dětí a mládeže. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. U nás se dočkáte potřebné pomoci v nouzi. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum setkávání, o. s.

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Dbáme o maximální serióznost. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Rádi vám pomůžeme v rámci služeb rehabilitace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky, Krajská organizace Olomouckého kraje, o.s.

Pro naši instituci je hlavní činností humanitární pomoc. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Zájemci můžou využít také našeho poradenství. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Zaměřujeme se na setkávání lidí, kteří potřebují pomoc. Neváhejte se obrátit na naši humanitární organizaci, která je velice ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Naše nabídka na účast na politickém životě vás zaručeně osloví. Na naši stranu se můžete spolehnout díky našim velkým znalostem z politického života. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku