Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední lesnická škola Hranice - domov mládeže

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. Naši vyškolení zaměstnanci se s vámi podělí o své vědomosti. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Poskytneme vám dostatečné vzdělání k vedení vlastního podniku na ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní odbor Přerov Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje

Rádi pro Vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Využijte pomoci naší instituce. Naše bezpečnostní instituce je postavena na kvalitní a plynulé komunikaci. Spolehlivost je pro nás zcela zásadní. Cílem naší instituce je ochrana veřejného pořádku. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Kojetín

Naším cílem je přispívat k ochraně lidského zdraví. Poradenství je také součástí našich služeb. V naší zdravotní instituci vždy dodržujeme platné normy. Naši pracovníci vám poskytnou své odborné znalosti. Naše společnost se zaměřuje na poskytování rychlé zdravotnické pomoci. V naší zdravotní instituci očekávejte seriózní jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Realitní kancelář www.Oknorealit.cz

Staňte se také členem našeho sdružení. U naší společnosti najdete členy, kteří Vám rádi poradí. U nás se můžete vždy setkat se seriozností. U nás se setkáte vždy s kvalitou. V naší pobočce Vám ochotně poradíme ohledně námi nabízených služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Hranicích

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. Zabýváme se službami, které často pomáhají v nouzi. Přicházíme s možností společných setkávání. Máme zodpovědný přístup při hledání cesty k bohu. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Lobodice

V naší instituci naplňujeme duchovní život věřících. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Přijďte na naše setkání i vy. S námi najdete cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Drahotuše

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. Potřebným nabízíme pomoc v nouzi. Najděte u nás cestu k bohu. Využijte možnost setkávat se s lidmi v rámci naší církevní instituce. Jsme farností, která chce pomáhat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Střítež nad Ludinou

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. Objevte s námi cestu k bohu. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Přerov

V kompetenci naší instituce je humanitární pomoc. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Naše nezisková organizace je odborníkem na poskytování pomoci v nouzi. Jsme humanitární organizace, která ochotně pomůže všem potřebným. Využijte naše služby na setkávání se. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přímo

V naší instituci nabízíme i sociální pomoc. Nabízíme vám pravidelná setkávání s lidmi podobných problémů. K našim klientům jsme maximálně seriózní. V naší kompetenci je rovněž pomoc v nouzi. Díky ochotě českých občanů poskytujeme pomoc lidem postiženým humanitární katastrofou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku