Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oblastní charita Přerov

V naší církevní instituci se můžete vrátit zpět k duchovnímu životu. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Cestou ke spokojenému životu je víra a klid v duši. Přidejte se k nám a pomozte charitě. Přijďte na prohlídku našich církevních budov.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Přerov

Poskytujeme humanitární pomoc v krizových situacích. Můžete se zapojit do našeho setkávání. U nás narazíte vždy na ochotné pracovníky. Působíme v oblasti pomoci potřebným v nouzi. Instituce, kterou provozujeme, nabízí také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Kojetín

Jednou z činností naší organizace je také humanitární pomoc. Snažíme se pomoci v nouzi. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi. Naše instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými zájmy, jaké máte vy. Aktivity naší organizace jsou zaměřené spíše na děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Přerově

Naše politická strana vám nabízí účast na politickém životě. Naše strana se vyznačuje velkou otevřeností. Naše politická strana disponuje velkou ochotou. Svůj program tvoříme na základě svých předešlých znalostí. Součástí našeho programu jsou jen srozumitelné cíle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Hranice - Odbor školství, kultury, tělovýchovy a cestovního ruchu

Obstaráváme veřejné úkoly v oblasti samosprávy. Využijte naši pomoc s vyřizováním žádostí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší samosprávy. Zaměřujeme se rovněž na poradenství. Oslovte nás, máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Lipník nad Bečvou - Odbor finanční

Náš úřad působí v oblasti samosprávy. Naší činností je poradenství. Na ochotu zaměstnanců našeho úřadu se můžete spolehnout. Na našem úřadě vyřizujeme žádosti občanů na počkání. Otevřeno pro vás máme během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Naše organizace vám poskytne pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Hranice

Poskytujeme bohatou nabídku služeb. Svoje požadavky nám můžete prezentovat během otevírací doby, kterou stanovují úřední hodiny. Na naše úředníky se můžete v oblasti vyřizování stížností spolehnout. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou. Neváhejte oslovit náš úřad, rádi Vám poradíme. Jednou z našich činností je také zajištění veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud v Přerově

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše náležitosti. Náš státní úřad disponuje velkou ochotou. Jednou z našich činností je také vyřizování žádostí. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Jsme specialisté na poradenství v oblasti fungování státních úřadů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravsko-slezský dobrman klub

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku