Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Domaželice

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Naše vzdělávací instituce je díky dostatku kvalifikovaného personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Při přípravě pokrmů v naší jídelně používáme kvalitní a čerstvé suroviny. Využijte služby naší družiny. Naše fotografické obory jsou jedni z nejlepších v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska okres Přerov

Ochrana lidského zdraví je naší hlavní náplní. Naši odborníci jednají vždy diskrétně, vstřícně a s ochotou. Při poskytování zdravotních služeb vystupujeme vždy seriozně a bez předsudků. Kontrolujeme dodržování norem. V případě potřeby neváhejte kontaktovat hasiče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Lipníku nad Bečvou

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Zavítejte na některé z našich setkávání. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Připravujeme pro vás bohoslužby. Jsme ti praví na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Loučka u Lipníka nad Bečvou

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Rádi se s vámi setkáme. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Vyzkoušejte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Prosenice

Pomůžeme vám prohloubit váš duchovní život. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Přijďte na setkání naší církve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kojetín

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní agrární komora v Přerově

Připojte se k našemu sdružení členů. Pokud potřebujete pomoc, obraťte se na naše poradenství. Jsme institut, jehož zaměstnanci jsou velice ochotní. Jsme velice seriozní sdružení zaměřené na poskytování služeb v hospodářství. Náš institut se zabývá poskytováním kvalitních služeb v hospodářství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAPAIV

Naše činnost se zaměřuje převážně na humanitární pomoc. Ochotně nabízíme pomoc. Poskytujeme potřebnou pomoc v nouzi. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. Můžete navštívit také naše pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura 4U

U nás máte šanci na sociální pomoc. Naše instituce se snaží o maximální serióznost. Naše organizace je tou pravou, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Zaměstnanci naší humanitární organizace jsou velice ochotní. V naší práci se setkává touha pomoci s každodenní tvrdou realitou postižených lidí. Zabýváme se i poradenstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bělotín - obecní úřad

Nabízíme Vám veškeré služby naší samosprávy. Naše samospráva se těší na vaši návštěvu, máme otevřeno během úředních hodin. Představitelé našeho úřadu jsou při jednání velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku