Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Horní Moštěnice

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naším cílem je předávání znalostí. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Provozujeme prostornou jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku. Přinášíme vám také možnost vzdělání v oboru elektrikář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. Naši pracovníci vám odborně poradí. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Naše střední škola dovede vaše děti k dospělosti. Jsme gymnázium zaměřené na přípravu dětí na život..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Bělotín

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. S žáky naší základní školy pracují zkušení pedagogové. Přinášíme nabídku kvalitního stravování v naší jídelně. Na děti čeká v naší družině příjemné prostředí a přátelská atmosféra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Stará Ves

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Naše jídelna dbá na nutriční vyváženost připravených pokrmů. Součástí naší instituce je i družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Střítež nad Ludinou

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Poskytujeme služby základní školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Ústí

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. U nás se naučíte mnoha znalostem. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Nabízíme serióznost při vzdělávání. V naší základní škole naleznete příjemné prostředí i zkušený personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Přerov, Boženy Němcové

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. U nás je ochota vždy zaručena. Poskytneme vám 100% poradenství. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Prohlédněte si možnosti, které nabízí naše základní škola. Přijďte studovat na naši střední školu. Naše gymnázium poskytuje všeobecné vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Hranice

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Poradenství je u nás kvalitní. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Na naší umělecké škole se studentům věnujeme individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Vaše znalostí se díky nám zlepší. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku