Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Křenovice

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. U nás se vám dostane výborných znalostí ve vámi zvoleném oboru. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Naše školní jídelna nabízí dětem zdravou a vyváženou stravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Naše střední škola připraví vaše děti na život. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá střední odborná škola živnostenská Přerov, s.r.o.

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. Jsme ta správná instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti vzdělávání. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas. Na našem gymnáziu mohou studenti trávit i volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Hranice, Nová

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Do naší základní školy chodí děti vždy s úsměvem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Prosenice

U ná snaleznete příjemné prostředí. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Zaměřujeme se na provoz moderní jídelny. Velkou výhodou naší instituce je to, že je její součástí také družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá základní škola Acorn's & John's school Přerov, s.r.o.

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Seznamte se možnostmi, které nabízí naše základní škola. V rámci instituce můžete využít i nabídky obědů v naší jídelně. Zajistíme i možnost pobytu vašich dětí v naší zavedené školní družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Olšovec

Příjemné prostředí je naším krédem. Serióznost je pro nás součástí vzdělávání. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. V naší základní škole se o vaše děti postaráme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Lipník nad Bečvou, Hranická

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru vzdělání. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Stravování vám zajistíme v naší jídelně. To nejlepší pro vaše děti jedině v naší družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Potštát

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. S radostí se podělíme o své bohaté znalosti. Naše umělecká škola rozvíjí nadějné talenty. Využijte možnost stát se fotografem díky naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní okresní archiv Přerov

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Naše vzdělávací instituce je zárukou úspěchu studujících díky kvalifikovanému personálu, jeho ochotě a kultivovanému projevu. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku