Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Kojetín

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Cílem skautu je rozvíjet osobnost Vašich dětí. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce je zárukou úspěchu studujících díky kvalifikovanému personálu, jeho ochotě a kultivovanému projevu. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se elektrikářem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Čelechovice

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost výuky pro všechny studenty. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Přímo u nás se nachází také knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Citov

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Naši vyškolení zaměstnanci se vždy snaží své studenty zaujmout. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Vaše znalostí se díky nám zlepší. Otevřeli jsme pro vás také bohatou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Líšná

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Soběchleby

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Naše mateřská škola poskytuje služby na vysoké úrovni. Prohlédněte si možnosti, které nabízí naše základní škola. Vyberte si z nabídky naší jídelny. Provozujeme knihovnu pro dospělé i děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Lazníky

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. K dispozici máme oplocenou zahradu i pískoviště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Ústí

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zabývá také speciálním poradenstvím ve svém oboru. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. O naše studenty se ochotně staráme. Zaměřili jsme se na osobnost dítěte a respektování jeho potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Týn nad Bečvou

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu a poradenství. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Našim záměrem je ochotné jednání. Na zaměstnance naší mateřské školy klademe vysoké nároky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Beňov

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Provádíme seriozní vzdělávání. Ochota poradit Vám je pro nás důležitá. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Důvěřujte naší znalosti. Můžete také využít našeho osobního poradenství. Využijte možnosti stravování v naší příjemné jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku