Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Táborníci Brodek u Přerova - klubovna

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Věřte naší serioznosti. Užijte si naše nezapomenutelné tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická Přerov

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Radvanice

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Za serióznost ručíme. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Hradčany

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem. Využijte možnosti vzdělávání, vedeného našimi kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Máme znalosti v mnoha oborech. Nabízíme poradenství od profesionálů. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Oplocany

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. U nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Zaručujeme Vám ochotu jednání. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Naše knihovna má v databázi mnoho zajímavých knížek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Týn nad Bečvou

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. V naší vzdělávací instituci vám garantujeme ochotu všech zaměstnanců. Poskytujeme odbornou znalost. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. Půjčte si učebnice z naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Měrovice nad Hanou

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Specializujeme se na odborné poradenství. Rádi vás budeme vzdělávat a předávat vám své bohaté znalosti. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Konečně mateřská škola, kam se děti budou těšit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Radost Přerov

U ná snaleznete příjemné prostředí. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. U nás dosáhnete více znalostí. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. V naší mateřské škole naučíme vaše děti se správně stravovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Jezernice

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Naše poradenské služby jsou kompletní. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. V naší instituci využíváme zejména své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Lazníky

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Naší mateřské škole záleží na tom, aby byly děti spokojené. Přípravu všech jídel v jídelně zajišťuje zkušený personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku