Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hustopeče nad Bečvou - úřad městyse

Zaměřujeme se na zajišťování samosprávy. Úřední hodiny jsou známkou toho, že máme otevřeno. Poskytování poradenství je v kompetenci našich zaměstnanců. Využijte toho, že se přímo na úřadě nachází také knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní plavební správa

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi záležitostmi. Jednáme ochotně a rychle. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům. Na vyřizování žádostí máme speciální oddělení. Naše státní organizace otevírá během úředních hodin. Vystavíme vám potřebné lodní doklady. Zajišťujeme dodržování pravidel a dozor nad plavbou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Přerov

Náš státní úřad v rámci své činnosti zajišťuje řadu prospěšných aktivit a činností. Zabýváme se vyřizováním stížností. Na ochotu našich úředníků se můžete spolehnout. Jsme státní organizace, která se zaměřuje na vyřizování žádostí od občanů. Policie je připravena Vám pomoci v jakékoli situaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. Letecký školní pluk

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Nabízíme společná setkávání. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení ČSTV Přerov

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Nabízíme společná setkávání. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Získejte naše seriózní služby. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Hranice

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše tábory mají vždy tématiku spojenou s naším spolkem. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Dluhonice

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Zaručíme Vám serióznost jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Pro naše sdružení je typické pořádání nejrůznějších výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Přerov, regionální organizace Unie Roska v ČR

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Hranice

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku