Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad práce České republiky

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. Pomáháme všem v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Kojetín

I vy můžete využít náš úřad. Při vyřizování stížnosti vycházíme z příslušné dokumentace. Pro občany otevírá naše státní organizace během úředních hodin. Představitelé naší státní organizace jsou při jednání velice ochotní. Poskytneme vám pomoc s vyřízením žádostí. Zabýváme se dodržováním veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Přerově

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. S ochotou vám dokážeme poradit. Náš státní úřad Vám rád poradí v různých oblastech. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Pokud u nás podáte žádost, my ji bleskurychle vyřídíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0192 Hranice

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velká

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují nohejbal. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Sdružujeme všechny příznivce tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Opatovice

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Přerov

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Poskytujeme poradenství i konzultace. U nás můžete se seriózností počítat. Naši členové se věnují vzdělávání dětí. Snažíme se Vaše děti vzdělávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek pro obnovu venkova ČR

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Naše sdružení nabízí i poradenství. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Je pro nás typický zájem o architekturu. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kynologický klub Přerov

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Jednáme jedině seriozně. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace zábavy, kultury a rekreačního sportu Přerov

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zavítejte na náš tábor. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku