Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městys Brodek u Přerova

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby státního úřadu. Poradenské služby inovujeme prostřednictvím rozvoje metod a postupů poradenského procesu. Navštivte naši státní organizaci během úředních hodin, kdy máme otevřeno. Naší náplní je uspokojivé vyřizování veškerých vašich žádostí. Svou stížnost můžete podat na příslušné oddělení, které je vyřizuje. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Přerov II

Neváhejte oslovit náš státní úřad. Poradenství poskytujeme ve stanovenou dobu. Můžete nás vyhledat s žádostí o vyřízení stížností. Na našem úřadě můžete kdykoli oslovit naše ochotné zaměstnance. Úředníky našeho státního úřadu můžete navštívit v době úředních hodin, kdy mají otevřeno. Spolehlivě vyřizujeme podané žádosti. Zajišťujeme veřejný pořádek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub železničních modelářů a přátel železnice Přerov

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní fotbalový svaz v Přerově

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Hlavní činností je pro nás provoz fotbalového oddílu. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Horní Moštěnice

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Vše řešíme s ochotou. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 5505 TÁBORNÍCI

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hanácký taneční soubor Hatě Tovačov

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Jsme seriozní organizací. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub stomiků při nemocnici Přerov

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz místní organizace Olšovec

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Věřte naší serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Kojetín

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Cílem skautu je rozvíjet osobnost Vašich dětí. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku