Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad práce České republiky

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. Nabízíme potřebnou pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Hranice

Patříme mezi státní úřady. Zajišťujeme vyřizování žádostí. Na vyřizování stížností máme speciální oddělení. Zabýváme se poradenstvím v oblasti státní správy a úřadů. Ochotně se postaráme o vaše papíry. Naše státní organizace je otevřena všem občanům během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní státní zastupitelství Přerov

Náš státní úřad se zaměřuje na služby občanům. Poradenské služby vám jako našemu klientovi poskytujeme automaticky. Jsme úřad, který občanům ochotně poradí. Na naše úředníky se můžete v oblasti vyřizování stížností spolehnout. U nás je vždy otevřeno během úředních hodin. Vyřizování vašich žádostí pro nás není problém. Pomáháme se stíháním osob..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liga lesné moudrosti - kmen Okwaho

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Ochotou rozhodně nešetříme. Klubové vedení je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Sušice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Zaměřujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Přerov

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Klubové vedení je seriozní. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chotovický železniční spolek Rotunda o.s.

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Vše řešíme ochotně. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Náš přístup je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA ZÁHOŘÍ-BEČVA

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Afázie

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Serioznost je naší devizou. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stromy pro budoucnost o.s.

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku