Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dětský domov

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Atlas a Bios Přerov

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje s maximální péčí tým zaměstnanců s dostatkem požadovaných znalostí a zkušeností. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Beňov

Zabýváme se ochranou zdraví lidstva. S ochotou vám pomůžeme vyřešit vaše potíže. V naší zdravotní instituci oceníte práci vyškolených zaměstnanců. V naší zdravotní instituci vám poskytneme i možnost poradenství. Naše instituce přistupuje ke klientům seriozně a individuálně. Naši zaměstnanci se mohou pyšnit rychlostí své práce. Kontrolujeme dodržování norem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Lipníku nad Bečvou

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Zavítejte na některé z našich setkávání. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Připravujeme pro vás bohoslužby. Jsme ti praví na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Loučka u Lipníka nad Bečvou

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Rádi se s vámi setkáme. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Vyzkoušejte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Prosenice

Pomůžeme vám prohloubit váš duchovní život. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Přijďte na setkání naší církve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kojetín

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní agrární komora v Přerově

Připojte se k našemu sdružení členů. Pokud potřebujete pomoc, obraťte se na naše poradenství. Jsme institut, jehož zaměstnanci jsou velice ochotní. Jsme velice seriozní sdružení zaměřené na poskytování služeb v hospodářství. Náš institut se zabývá poskytováním kvalitních služeb v hospodářství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAPAIV

Naše činnost se zaměřuje převážně na humanitární pomoc. Ochotně nabízíme pomoc. Poskytujeme potřebnou pomoc v nouzi. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. Můžete navštívit také naše pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura 4U

U nás máte šanci na sociální pomoc. Naše instituce se snaží o maximální serióznost. Naše organizace je tou pravou, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Zaměstnanci naší humanitární organizace jsou velice ochotní. V naší práci se setkává touha pomoci s každodenní tvrdou realitou postižených lidí. Zabýváme se i poradenstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku