Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Tovačově

U nás se seznámíte s atributy duchovního života. Potřebným poskytujeme pomoc v nouzi. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Pořádáme bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Soběchleby u Hranic na Moravě

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Specializujeme se na hledání duchovní vyrovnanosti. Neodmítneme vám pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Černotín

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Přijďte na příjemná setkání naší církve. Přinášíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Zveme Vás na naši farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Rokytnice u Přerova

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete oživit svůj duchovní život. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Naše instituce vám pomůže dojít k duchovní vyrovnanosti. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Jakuba Škody

Naše instituce je ochotna poskytnout sociální pomoc. Chtěli bychom vytvořit prostor k setkávání lidí dobré vůle. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni. Naším posláním je pomoc v nouzi. V naší instituci ochotou nešetříme. Zabýváme se i poradenstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

II. pionýrská skupina Vrabčáci Lipník nad Bečvou

Naše nezisková organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci. Poskytujeme potřebnou pomoc různým lidem i na setkáních. Ručíme za serioznost. Pokud jste se dostali do svízelné situace, naše instituce vám může pomoci v nouzi. Všem dětem dokážeme skvěle zaplnit volný čas. Mládeži dokážeme skvěle zaplnit volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká strana sociálně demokratická

Naším členům je k dispozici nabídka k účasti na politickém životě. Jsme strana, na jejíž znalosti se můžete spolehnout. Dáváme si záležet na tom, aby naše cíle byly srozumitelné. Zaručujeme se za ochotu členů naší politické strany. Prezentujeme se velkou otevřeností k voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kojetín - Odbor vnitřních věcí, školství a kultury

Naše samospráva je spravována zastupitelstvem. Zavítejte k nám, otevřeno máme během úředních hodin. Zajišťujeme komplexní poradenství. Naše práce zahrnuje i činnosti spojené s matriční agendou. Vedeme evidenci obyvatel celé obce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Hranice - Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

Seznamte se s nabídkou služeb místní samosprávy. Naší náplní je uspokojivé vyřizování Vašich žádostí. Naši zaměstnanci jsou školeni k ochotě. V záležitostech, které vyžadují přímý kontakt s pracovníkem našeho úřadu, přijďte během úředních hodin, kdy je úřad otevřen pro veřejnost. Poskytujeme pomoc v hmotné nouzi všem potřebným. Pokud jste se nevlastní vinou dostali do obtížné životní situace, jsou tu pro vás naše sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brodek u Přerova - úřad městyse

Máme vlastní samosprávu. Zabýváme se vyřizováním všech vašich žádostí. Během roku máme otevřeno během úředních hodin. Jako samospráva poskytujeme i poradenství. Na našich stránkách můžete využít Czech Point internetové kontaktní místo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku