Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Tovačov

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Pro zaměstnance i studenty je k dispozici místní jídelna. Zajištěna je u nás rovněž družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Měrovice nad Hanou

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Seznamte se možnostmi, které nabízí naše základní škola.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Lobodice

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Know-how naší vzdělávací instituce je poskytování kvalitního vzdělávání, inovace učebních postupů a poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Seznamte se možnostmi, které nabízí naše základní škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Dolní Újezd

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Přijďte si prohlédnout naši základní školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Bedřicha Kozánka, Brodek u Přerova

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Odborně vám poradíme. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Naše umělecká škola naučí studenty respektu k umění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Neváhejte navštívit naši základní školu. V naší jídelně očekávejte jen kvalitní pokrmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Atlas a Bios Přerov

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Hranice

Jsme také odborníky v oblasti ochrany zdraví. Naši pracovníci nabízejí rychlost řešení vašich záležitostí. Dodržování požadovaných norem je u nás samozřejmostí. Naše zdravotní instituce disponuje pouze vyškolenými zaměstnanci. Rádi využijeme svých znalostí pro vaši spokojenost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská společnost soudních znalců

Využijte nabídku na přidání se ke sdružení členů. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství. V naší pobočce Vám ochotně poradíme ohledně námi nabízených služeb. Naše hospodářská instituce poskytuje vysoce kvalitní služby. Naše hospodářská instituce je velice seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kojetíně

Pomůžeme Vám vést čistý duchovní život. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku