Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MŠ Přerov, Sokolská

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. Zaručujeme Vám ochotu jednání. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zvolte si některé z pokrmů oblíbené jídelny naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště Křenovice - Internát

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Využijte služby našich vyškolených zaměstnanců. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. Naše odborné poradenství můžete využít kdykoli. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Naučíme vás, jak vést vlastní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Hranice, Struhlovsko

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Zaměstnanci základní školy se věnují všem dětem stejnou mírou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Důvěřujte našemu poradenství. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Při přípravě pokrmů v naší jídelně používáme kvalitní a čerstvé suroviny. Vychovatelky v družině připravují dětem pestrý program.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola a Mateřská škola - Dětské centrum Hranice, Struhlovsko 1424, 753 01 Hranice

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Rádi předáme své znalosti všem věkovým kategoriím. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Do naší mateřské školy se budou vaše děti těšit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Milenov

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Naše základní škola poskytuje služby na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Majetín

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Provádíme seriozní vzdělávání. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Provozujeme školní družinu, kde se postaráme o vaše drobečky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola Hranice Šromotovo náměstí

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. V naší mateřské škole se nikdo nenudí. Prohlédněte si, co nabízí naše základní škola. V naší jídelně očekávejte jen kvalitní pokrmy. Součástí školy je také školní družina. Nabízíme vzdělávací kurzy pro fotografy. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Přerov, Na Odpoledni

Pro naši instituci je důležité příjemné prostředí při vzdělávání. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Zavítejte do naší základní školy. V naší činnosti se zaměřujeme také na provoz družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Hranice - domov mládeže

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Ochota je důležitá. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. V naší jídelně denně vaříme několik jídel. U nás najdete i odbornou knihovnu. Naše škola vám zprostředkuje kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku