Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městský dům dětí a mládeže Kojetín

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů v Želatovicích

Zaměstnanci naší bezpečnostní instituce Vám kdykoli vyjdou vstříc. Zaručujeme Vám co nejrychlejší poskytnutí pomoci v nouzové situaci. Poskytneme vám vždy aktuální informace. Naše instituce nabízí svým klientům různé způsoby komunikace. Zajišťujeme organizaci pomoci při mimořádných událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Přerov

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Brodek u Přerova

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Společně s námi naleznete cestu k bohu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Jindřichov u Hranic

Pořádáme různé akce k obohacení duchovního života. Naše církev se zaměřuje na duchovní vyrovnanost. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Přijďte na setkání naší církve. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Měrovice nad Hanou

Pomůžeme vám prohloubit váš duchovní život. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Naše církev uvítá na setkání každého. Nabízíme pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Přerově

Naše organizace se věnuje duchovnímu životu dětí a mládeže. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. U nás se dočkáte potřebné pomoci v nouzi. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum setkávání, o. s.

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Dbáme o maximální serióznost. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Rádi vám pomůžeme v rámci služeb rehabilitace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jsme tady, o.s.

Věnujeme se humanitární pomoci při mimořádných událostech. Poradenství naší instituce vám přijde vhod. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Naše organizace se věnuje dětem. Naše instituce pracuje pro mládež.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro zemědělství a venkov Přerov

Využijte nabídky naší strany účastnit se politického života. Naše politická strana disponuje velkou ochotou. Na našem programu se podíleli odborníci s vysokou znalostí problematiky svého oboru. Naše politická strana je velice otevřená novým nápadům. Zaměřujeme se na plnění srozumitelných cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku