Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Celá naše škola má velice ochotný přístup. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Troubky

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Při vašem vzdělávání se můžete spolehnout na naše vyškolené zaměstnance. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Grymov

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Naše vzdělávací instituce klade velký důraz na znalosti, zkušenosti a odbornost zaměstnanců, neboť naším cílem je zajistit vysokou úroveň vzdělání. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní. Naší doménou je kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Paršovice

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Erudice a serioznost je pro nás prvořadá. Přímo u nás najdete také bohatě naplněnou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Kladníky

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice vzdělávání. U nás vám poskytneme poradenství na míru. Vzdělávání u nás zajišťují vyškolení zaměstnanci. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Zaručujeme Vám ochotu jednání. Otevřeli jsme pro vás bohatou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Vlkoš

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Poskytujeme zavedené služby poradenství. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Naše mateřská škola přináší pestrou nabídku aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Přerov, Optiky

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. U nás dosáhnete více znalostí. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Do naší mateřské školy se budou vaše děti těšit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Soběchleby

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Absolventi našeho fotografického oboru mají snadné uplatnění na trhu. V naší družině nabízíme zájmové aktivity či odpočinkovou činnost. Součástí naší vzdělávací instituce je také jídelna. Prioritou našeho gymnázia je vysoká vzdělanost dětí. Využijte možnosti mimořádného vzdělání na naší střední škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Střítež nad Ludinou

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Využijte možnosti prohlédnout si naši mateřskou školu. Chutné pokrmy z naší jídelny jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Majetín

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Svých klientů si vážíme a proto s nimi jednáme seriózně. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku