Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Knihovna Nelešovice

U ná snaleznete příjemné prostředí. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Zaručujeme vám kvalitní poradenství v oblasti vzdělávání. Naší serioznosti můžete důvěřovat. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Radkovy

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. V naší vzdělávací instituci najdete vyškolené zaměstnance. Zabýváme se nejen poradenstvím. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Četba rozvíjí vaši fantazii a k tomu dopomáhá i naše knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Hlinsko

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme 100% serioznost. V naší knihovně najdete mnoho podkladů pro studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Tučín

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál. Naše rady vám výrazně pomohou. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Na zaměstnance naší mateřské školy klademe vysoké nároky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Přerov, Komenského

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Vzdělávání, které poskytujeme, vám nabídne perfektní znalosti v mnoha odvětvích. Naše mateřská škola se postará o vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá mateřská škola J.A.Komenského, s.r.o.

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Zaměřili jsme se na osobnost dítěte a respektování jeho potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Osek nad Bečvou

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Píšťalka, Přerov

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Naše mateřská škola přináší vyžití i vzdělání Vašich dětí. Naše jídelna je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Přerov, Pod skalkou

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Nabízíme serióznost při vzdělávání. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. V naší mateřské škole na děti čeká příjemné prostředí plné barev, zábavy i vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola řezbářská

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Naší doménou je kvalitní poradenství. Využijte možnosti mimořádného vzdělání na naší střední škole. Nabízíme studium v oboru truhlář. Zaručujeme vám odborné vzdělání v oboru řezbář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku