Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obecní knihovna Špičky

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Pracovníci naší knihovny Vám rádi představí její nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Bezuchov

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. K našim službám patří také provoz knihovny obsahující zajímavé tituly..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Staměřice

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Naše mateřská škola přináší vyžití i vzdělání Vašich dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Partutovice

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. I vaše dítě si zamiluje přístup naší mateřské školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Citov

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Poskytujeme speciální poradenství. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou naší prioritou. Jsme znalci v oblasti vzdělávání. V naší mateřské škole podporujeme zdravý vývoj dětí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Potštát

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Přinášíme nabídku kvalitního stravování v naší jídelně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Milenov

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce je velice seriozní. Jsme ochotní. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a Slaměníkova MŠ Radslavice

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Disponujeme mnoha znalosti z různých odvětví. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Rádi vám uvaříme v zavedené jídelně naší vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická, Přerov

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. Naučíme vás, jak být spolehlivým instalatérem. Poradíme vám, čemu se jako dobrý malíř vyvarovat. Poskytujeme adekvátní vzdělání lakýrníkům. Otevřeli jsme i obor automechanik. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se zámečníkem. Poskytujeme vzdělání i v oboru tesař. Jsme tím správným místem, pokud chcete být dobrým truhlářem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Lipník nad Bečvou

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Vzdělávání u nás zajišťují vyškolení zaměstnanci. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Našemu gymnáziu záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku