Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obecní knihovna Podolí

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci se vždy snaží své studenty zaujmout. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Rádi Vás pozveme do naší útulné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Lipník nad Bečvou

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Studujte u nás na fotografa. Provozujeme knihovnu pro dospělé i děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Černotín

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Využijte možnosti prohlédnout si naši mateřskou školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Přerov, Hlavní

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Vzdělávání, které poskytujeme, vám nabídne perfektní znalosti v mnoha odvětvích. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá. Využijte možnosti prohlédnout si naši mateřskou školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Sluníčko Lipník nad Bečvou

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Seznamte se s námi v naší mateřské škole. V naší jídelně denně vaříme několik jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Lipník nad Bečvou, Hranická

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností. Zavítejte také do naší pěkné jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Jezernice

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Naši vyškolení zaměstnanci se s vámi podělí o své vědomosti. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Management naší vzdělávací instituce se zaměřil na kvality a ochotu zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Naší střední škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Na našem gymnáziu mohou studenti trávit i volný čas. Těšíme se na Vás v naší útulné jídelně. U nás se můžete věnovat i studiu architektury. Poradíme vám, čemu se ve stavebnictví vyvarovat. Naše škola vám zprostředkuje kvalitní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická Přerov

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb. Přinášíme kvalitní vzdělání budoucím klempířům. Nabízíme studium ve stavebním oboru. Při výuce klademe důraz na znalosti z ekonomiky. Zedníci u nás získají potřebné zkušenosti. Naučíme vás truhlářskému řemeslu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. V naší jídelně jsme se zaměřili na zdravou a chutnou stravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku