Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sokolská župa Středomoravská-Kratochvilova Přerov

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Organizujeme společná příjemná setkání. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Osek nad Bečvou

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. V našem spolku mají všichni společný zájem, a tím je házená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Seriózní chování je nám vlastní. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A - klub Hranice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Vše řešíme s ochotou. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře. V našem sdružení se věnujeme tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Tovačov

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Sázíme rovněž na poradenství. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Přerov

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. V našem skautu se Vaše děti naučí mnoho praktických věcí do života. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna Přerov - Astronomický klub Přerov

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Potštát

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. Naše vzdělávací instituce je zárukou úspěchu studujících díky kvalifikovanému personálu, jeho ochotě a kultivovanému projevu. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Přímo u nás se nachází také knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Oprostovice

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Našim záměrem je ochotné jednání. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Služby naší knihovny můžete využívat i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Majetín

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ukážeme vám ochotu naší školy. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Rádi Vám přiblížíme pestrý obsah naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku