Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Říkovice

Pořádáme sdružení podobných lidí. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Přidejte se k našemu fotbalovému oddílu. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokol Radslavice

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Členům spolku nabízíme poradenství. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nový život - společnost pro resocializaci hendikepovaných osob v ČR

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Moravská brána, o.s.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Brodek u Přerova

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Táborníci Brodek u Přerova

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Seriózní chování je pro nás zásadní. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Připravujeme také tábory. Naši práci zaměřujeme na všechny skauty. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Moštěnka

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Kladníky

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Naše rady vám výrazně pomohou. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Rádi Vám přiblížíme pestrý obsah naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Lipová

Příjemné prostředí je naším krédem. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Přestavlky

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Ochota je důležitá. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. Poskytneme vám 100% poradenství. Naše školní knihovna má pro vás mnoho zajímavých knížek k půjčení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku