Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Brodek u Přerova

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Spolehněte se na naše seriózní chování. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hranice

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení romských podnikatelů a soukromníků v ČR

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Seriózní chování je pro nás zásadní. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Krajina Dluhonice

Jsme občanské sdružení lidí. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SITA CZ a.s.

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Jsme místem pro společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duha 7 Kostka

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Ochotně spolupracujeme. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Hranicko

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Slibujeme Vám seriózní jednání. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Hustopeče nad Bečvou

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Naši vzdělávací činnost provádíme vždy s ochotou. Zavítejte také do naší nově zavedené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Rouské

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku