Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hospodářská komora okresu Přerov

Staňte se také součástí našeho sdružení členů. Jsme společnost, která Vám nabídne cenné rady. Jsme instituce, která poskytuje velice kvalitní hospodářské služby. Jsme institut, jehož zaměstnanci jsou velice ochotní. Věnujeme se aktivitám pro podnikatele. Zajišťujeme přínosné semináře. Rádi pomůžeme seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Přerov - Chráněná dílna sv. Terezičky

Zaměřujeme se na humanitární pomoc. Můžete se zapojit do našeho setkávání. Naše nezisková organizace se zaměřuje na pomoc seniorům. Pro všechny jsou připraveny naše zajímavé kurzy. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Můžeme vám nabídnout volnočasové aktivity pro různé věkové kategorie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v ČR, o.s. - okresní organizace

U nás naleznete sociální pomoc. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Poskytneme vám seriózně veškerou pomoc. Nabízíme upřímnou pomoc v nouzi. Všem seniorům dokážeme skvěle zaplnit volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Teplice nad Bečvou - obecní úřad

Nabízíme Vám veškeré služby naší samosprávy. Ochota je při jednání našich zaměstnanců prioritou. Naší náplní je co nejrychlejší vyřizování Vašich žádostí. Poskytujeme občanům poradenství. Pro veřejnost je otevřeno během úředních hodin. Našim klientům nabízíme možnost vyřídit své požadavky prostřednictvím služeb Czech POINT..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Hranice - Odbor správy majetku

Díky naší samosprávě máte nové možnosti. Naše pracoviště zůstává otevřeno během úředních hodin. Jako samospráva sázíme vždy na ochotu. Jako samospráva disponujeme i službou poradenství. Můžete se na nás obrátit s žádostí o pomoc s vyřízením žádostí. Orgány místní samosprávy jsou přímo odpovědné za poskytování určitého typu sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hranice - městský úřad

Díky naší samosprávě máte nové možnosti. U nás vám pomůžeme s vyřízením žádosti se kterou si nebudete vědět rady. Vaše náležitosti můžete vyřizovat během úředních hodin, kdy je otevřeno. Zaměstnáváme velmi ochotný personál. Zaměřujeme se na veškeré sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro ženy Kokory

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Přerov

Jsme spolehlivým státním úřadem. Řídíme se pravidly pro přijímání a vyřizování stížností. Jsme státní úřad, který dbá na náležité vyřizování žádostí. Všichni občané mohou využít nabízených služeb policie. Všichni zaměstnanci městské policie zajišťují bezpečnost města.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hranice

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0216 Přerov 7.

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku