Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český rybářský svaz, místní organizace Lipník nad Bečvou

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. U nás můžete realizovat různá setkávání. Serioznost je u nás prvořadá. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Naše organizace se zabývá i poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Ing. L. Cagaše Lipník nad Bečvou

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Užijte si na našem táboře. Jsme zde pro všechny milovníky skautu. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Pobečví

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Radotín

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší. Přijďte si pro novou zásobu knih do naší příjemné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní knihovna Kojetín

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Naší serioznosti můžete důvěřovat. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce důsledně dbají na nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Dobrčice

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Nabízíme serióznost při vzdělávání. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. U nás si můžete vybrat z velkého množství knih různých žánrů i se specifickým zaměřením na určitou oblast či obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Stará Ves

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme. V naší knihovně najdete mnoho podkladů pro studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Střítež nad Ludinou

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Naše poradenské služby jsou kompletní. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Najděte si také cestu do naší mateřské školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Pohádka, Hranice

Využijte šanci navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. I vy oceníte práci našich vyškolených zaměstnanců. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni. U nás dosáhnete vzdělání s perfektní znalostí z mnoha odvětví. Naše mateřská škola přináší vyžití i vzdělání Vašich dětí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Bělotín

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. S potěšením Vás uvítáme v naší mateřské škole. Neváhejte navštívit naši základní školu. Žáci se mohou stravovat ve školní jídelně. Svěřte své děti do naší družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku