Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pravoslavná církevní obec v Přerově

Naše organizace se věnuje duchovnímu životu dětí a mládeže. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. U nás se dočkáte potřebné pomoci v nouzi. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum setkávání, o. s.

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Dbáme o maximální serióznost. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Rádi vám pomůžeme v rámci služeb rehabilitace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky, Krajská organizace Olomouckého kraje, o.s.

Pro naši instituci je hlavní činností humanitární pomoc. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Zájemci můžou využít také našeho poradenství. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Zaměřujeme se na setkávání lidí, kteří potřebují pomoc. Neváhejte se obrátit na naši humanitární organizaci, která je velice ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Naše nabídka na účast na politickém životě vás zaručeně osloví. Na naši stranu se můžete spolehnout díky našim velkým znalostem z politického života. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kojetín - Odbor výstavby, životního prostředí a dopravy

Kontaktujte naši obecní samosprávu. Otevíráme vždy jen během úředních hodin. Poskytujeme kompletní servis vyřizování žádostí pro naše občany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Potštát - městský úřad

Naše samospráva je vám ochotna pomoci. Naši úředníci jsou vyškolení také pro poradenství. U nás je otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. Jsme organizací, která poskytuje pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbor Přerov

Státní úřady jsou Vám otevřeny pro Vaše potřeby. Ochotně se vám budeme věnovat v úředních hodinách. Snažíme se o co nejefektivnější vyřizování vašich žádostí. Během úředních hodin jsou pro vás otevřeny naše prostory. Náš státní úřad se zaměřuje na poradenství v různých oblastech života. V případě potřeby můžete oslovit pracovníky policie. Využijte služeb naší kriminální policie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Lipník nad Bečvou

Během návštěvy našeho státního úřadu si vyřídíte vše potřebné a budete obslouženi zaměstnanci s příjemným vystupováním. Svou žádost můžete podat na oddělení, které je vyřizuje. Náš státní úřad Vám rád poradí v různých oblastech. Jsme organizace zaměřena na ochotné jednání s občany. Jsme státní úřad, který dbá na náležité vyřizování stížnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0209 Kojetín

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Sázíme rovněž na poradenství. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku