Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Charita Kojetín

Věnujeme se obohacení duchovního života. Najděte s námi svou cestu k bohu. Naše církevní instituce se také zabývá organizací akcí pro veřejnost. Vymýšlíme různé projekty spojené s charitou. U nás máte možnost zhlédnout také pěknou výstavu. Máme vlastní knihovnu s duchovní tematikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro komunitní práci

Přidejte se k nám a společně zajistíme sociální pomoc potřebným. Snažíme se pomoci v nouzi. Pomáháme všem opuštěným seniorům. Pro mládež připravujeme zajímavý program. Pořádáme speciální kroužky. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romské komunitní centrum Lačo jilo - Dobré srdce

Pro naše klienty zajistíme kvalitní sociální pomoc. Poskytujeme potřebnou pomoc různým lidem i na setkáních. Chtěli bychom vyzdvihnout ochotu našich pracovníků pracovat v souladu s etickým kodexem neziskových a humanitárních institucí. Ke všem klientům se chováme nanejvýš seriózně. Vytvoříme zajímavý a zábavný program i pro děti. S námi si můžete užít i zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

71. mechanizovaný prapor Hranice

Naši nabídku účastnit se politického života může využít každý člen strany. Díky našim znalostem z politické oblasti má náš program smysl. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Lipník nad Bečvou - Odbor školství a kultury

Neváhejte využít služeb naší spolehlivé samosprávy. Neváhejte využít naše služby při vyřizování žádostí. Ochotný přístup vůči všem klientům najdete v naší samosprávě. Poskytujeme pro vás poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Tovačov - Odbor finanční

Cílem naší strany je zefektivnění samosprávy. Našim klientům jsme připraveni poskytnout profesionální poradenství. Naše samospráva je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Na úřadě naší obce pro vás vyřizujeme žádosti rádi a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Poskytujeme poradenství v sociální oblasti. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. Pomáháme všem v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Kojetín

I vy můžete využít náš úřad. Při vyřizování stížnosti vycházíme z příslušné dokumentace. Pro občany otevírá naše státní organizace během úředních hodin. Představitelé naší státní organizace jsou při jednání velice ochotní. Poskytneme vám pomoc s vyřízením žádostí. Zabýváme se dodržováním veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Přerově

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. S ochotou vám dokážeme poradit. Náš státní úřad Vám rád poradí v různých oblastech. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Pokud u nás podáte žádost, my ji bleskurychle vyřídíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0192 Hranice

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku