Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ Bochoř

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci a zkušenosti našeho vždy ochotného personálu. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. I vaše dítě si zamiluje přístup naší základní školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ J. A. Komenského Přerov

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. V naší základní škole nabízíme dobré vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Antonína Dvořáka Lipník nad Bečvou, Zahradní

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Jsme specialisté v poradenských službách. Naše umělecká škola poskytuje služby na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov se školou, ZŠ a školní jídelna Veselíčko

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. Využijte služby naší instituce a našeho spolehlivého poradenství. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Jsme seriozní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Domaželice

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Naše jídelna nabízí možnost levného stravování. Naše fotografické obory jsou jedni z nejlepších v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Opatovice

Naše instituce se zaměřuje na ochranu zdraví. V portfoliu našich služeb naleznete rychlou zdravotnickou pomoc. Zaměřujeme se na kontrolu dodržování norem. Naše instituce se zaměřuje na poskytování poradenství. Naši pracovníci vám poskytnou své odborné znalosti. Naši odborníci jednají vždy diskrétně, vstřícně a s ochotou. Serioznost a individuální přístup tvoří základ naší práce v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Drahotuších

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Poradíme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Podhoří

Církevní instituce se snaží obohatit duchovní život obyvatelstva. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Domaželice

Obohatíme Váš duchovní život. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Najděte s námi cestu k bohu. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Dojděte díky nám k duchovnímu poznání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Paršovice

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. S námi načerpáte novou energii v rámci setkávání, které pořádáme. Nacházejte s námi cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku