Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Prosenice

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Rádi předáme své znalosti všem věkovým kategoriím. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na seriózní tým zaměstnanců, splňující náročná kritéria kvalifikace. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Přijímáme přihlášky do naší základní školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Týn nad Bečvou

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Přípravu všech jídel v jídelně zajišťuje zkušený personál. Otevíráme pro vaše děti také kvalitní družinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. K dispozici máme vlastní jídelnu s nabídkou mnoha jídel. Naše družina zabaví vaše děti mimo vyučování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Přerov - Dřevohostice

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. V rámci výuky v naší základní škole nezapomínáme na individuální přístup k žákům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická, Přerov - domov mládeže

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Využijte možnosti našeho pohodlného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Kojetín

Odborné služby záchranné instituce jsou další z našich služeb. Využijte pomoci naší instituce. Předáme vám vždy správné informace. Naše instituce klade důraz na aktivní přístup k moderním formám komunikace s veřejností. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elim - křesťanská společnost pro evangelizaci a diakonii Hranice

Sociální pomoc poskytují v našem zařízení kvalifikovaní odborníci. Naše instituce využívá ochotu lidí pomoci lidem v zasažených oblastech. Pro všechny potřebné připravujeme pravidelná setkávání. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Nabízíme poradenství v oblasti Vašeho života. V naší instituci si zakládáme na serioznosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Potštát

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi. Připravíme vám cestu k bohu. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Nabízíme příležitost duchovního setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bochoř

Poskytneme komplexní informace zabývající se duchovním životem. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Poradíme vám, jaké cesty zvolit k pocitu duchovní vyrovnanosti. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Na cestě se setkáte s pravou cestou k bohu. Naši farnost si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Špičky

U nás se seznámíte s atributy duchovního života. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. Náš cíl je vaše duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku