Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Jindřichov

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. I vy oceníte práci našich vyškolených zaměstnanců. Přijďte k nám nabýt nové kvalitní znalosti. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Z naší základní školy mají děti velkou šanci u přijímaček na střední školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Loučka

Naši zaměstnanci se zaměřili na vytvoření příjemného prostředí a přátelské atmosféry. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Zajišťujeme seriozní vzdělávání. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Rozšiřte si u nás své znalosti. Stravování vám zajistíme v naší jídelně. Děti jsou v družině pod odborným dohledem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5

Příjemné prostředí je naším krédem. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. Ve vzdělávání využíváme serióznost. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. V naší základní škole nabízíme dobré vzdělání. Zajištěna je u nás rovněž družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ logopedická Olomouc

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední lesnická škola Hranice - domov mládeže

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem vyškolených zaměstnanců. Výsadou zaměstnanců naší vzdělávací instituce je přirozená autorita, znalost oboru a kultivovaný projev. Know-how naší vzdělávací instituce je poskytování kvalitního vzdělávání, inovace učebních postupů a poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Ubytování Vám také rádi sjednáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Radslavice

Máte možnost využít služeb naší bezpečnostní instituce. Zajišťujeme okamžitou pomoc v případě Vaší potřeby. Pracujeme vždy s aktuálními informace. Poskytování ochrany občanům je naším hlavním cílem. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Most k životu

Naše společnost se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Poradenství je jednou se služeb, které naše instituce nabízí. Ochotně nabízíme pomoc. Rádi organizujeme různá setkávání. Naše organizace byla založena pro pomoc lidem v nouzi. Nabízíme možnost rehabilitace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Majetín

Naše instituce vám ukáže směr k nalezení duchovního života. Pokud jste v nouzi, poskytne vám naše instituce pomoc. Přijďte k nám objevit svou cestu k bohu. Snažíme se participovat na organizovaných setkáváních. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Můžete také navštívit naše bohoslužby. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Beňov

Poskytujeme podporu a zázemí duchovnímu životu našich věřících. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. Každá naše farnost má svého vedoucího faráře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hustopeče nad Bečvou

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Jsme tu od toho, abychom pomáhali v nouzi. Je našim cílem vám pomoci nalézt duchovní vyrovnanost. Zveme vás ke společnému setkávání. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku