Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Křenovice

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Děti naší základní školy podporujeme v mimoškolních aktivitách. Ukážeme vám, jak se stát dobrým fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Tovacov

Naše vzdělávací instituce poskytuje velmi příjemné prostředí i skvělou výuku. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Zavítejte do naší základní školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Želatovice

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Naší základní škole můžete věřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Bedřicha Kozánka, Troubky

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. V naší umělecké škole rozvineme talent vašich dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme také příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociální prevence Olomouc

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Máme velké znalosti k učení druhých. Naši činnost vykonáváme seriozně. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Lipová

Služby naší zdravotní instituce jsou zaměřeny na ochranu lidského zdraví. V naší zdravotní instituci dodržujeme veškeré platné normy. Naši pracovníci nabízejí rychlost řešení vašich záležitostí. Náš ochotný personál diskrétně poradí i vám. Poradenství je součástí nabídky naší zdravotní instituce. V naší zdravotní instituci očekávejte seriózní jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace soukromého zemědělství okresu Přerov

Nabízíme Vám spolupráci s naším sdružením členů hospodářské instituce. Můžete se spolehnout na seriozní jednání našich členů při poskytování hospodářských služeb. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní služby v oblasti hospodářství. Pracovníci naší organizace vám vždy ochotně pomůžou. Nabízíme možnost sdružení zemědělců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Tovačově

U nás se seznámíte s atributy duchovního života. Potřebným poskytujeme pomoc v nouzi. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Pořádáme bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Soběchleby u Hranic na Moravě

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Specializujeme se na hledání duchovní vyrovnanosti. Neodmítneme vám pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku