Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obecní knihovna Oplocany

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. U nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Zaručujeme Vám ochotu jednání. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Naše knihovna má v databázi mnoho zajímavých knížek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Týn nad Bečvou

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. V naší vzdělávací instituci vám garantujeme ochotu všech zaměstnanců. Poskytujeme odbornou znalost. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. Půjčte si učebnice z naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Měrovice nad Hanou

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Specializujeme se na odborné poradenství. Rádi vás budeme vzdělávat a předávat vám své bohaté znalosti. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Konečně mateřská škola, kam se děti budou těšit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Radost Přerov

U ná snaleznete příjemné prostředí. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. U nás dosáhnete více znalostí. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. V naší mateřské škole naučíme vaše děti se správně stravovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Jezernice

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Naše poradenské služby jsou kompletní. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. V naší instituci využíváme zejména své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Lazníky

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Naší mateřské škole záleží na tom, aby byly děti spokojené. Přípravu všech jídel v jídelně zajišťuje zkušený personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Polkovice

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. Naším cílem je předávání znalostí. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Kdo přijde do naší jídelny, bude spokojený..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Troubky

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Vzdělávací instituci doplňuje praktická jídelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola zemědělská, Přerov

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. Zaručujeme 100% znalost věci. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Učitelé na naší střední škole vedou děti k samostatnosti. Jsme škola pro podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola Hranice

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Poskytujeme zavedené služby poradenství. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Základem našeho úspěchu je serioznost. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. V naší základní škole budou vaše děti spokojené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku