Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MŠ Klíček, Hranice

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. Rádi Vám nabídneme i možnost poradenství. Zaručujeme 100% znalost věci. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Poskytujeme služby mateřské školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Beňov

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Výsadou zaměstnanců naší vzdělávací instituce je přirozená autorita, znalost oboru a kultivovaný projev. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Zaručíme se za kvalitu a spolehlivost našich vyškolených zaměstnanců. Naše mateřská škola se postará o vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální MŠ A & J, s.r.o.

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Naši mateřskou školu si vaše děti zamilují..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Troubky

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Ochotně se vám přizpůsobíme. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Nabízíme stravování v naší jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Lipník nad Bečvou, Na Zelince

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost výuky pro všechny studenty. S radostí se podělíme o své bohaté znalosti. Vy i vaše děti ocení služby naší jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Garantujeme seriozní jednání. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Vzdělávání, které poskytujeme, vám nabídne perfektní znalosti v mnoha odvětvích. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se podnikatelem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Cílem naší základní školy je, aby žáky bavila výuka a školu navštěvovali rádi. Přijímáme přihlášky na naši střední školu. Náš fotograf vám nabízí své služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Černotín

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Využijte také naši jídelnu. Mimo jiné nabízíme také služby školní družiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Pavlovice u Přerova

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Vaše děti si naši základní školu oblíbí. V naší jídelně nabízíme kvalitní stravování. Provozujeme školní družinu, kde se postaráme o vaše drobečky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Rokytnice

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Zaměstnanci naší mateřské školy se intenzivně a spolehlivě věnují všem dětem. Do naší základní školy se budou vaše děti těšit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku