Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MŠ Vinary

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. Jsme odborníci na poradenství. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Najděte si také cestu do naší mateřské školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Přerov, Máchova

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. Nikdy není pozdě začít prohlubovat vaše znalosti. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Naše mateřská škola bude vyhovovat i těm nejnáročnějším dětem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prima mateřská škola, s.r.o.

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou. Naše mateřská škola splní vaše náročné požadavky. Strávníci naší jídelny si chválí kvalitu a chuť našich pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Dostatek vyškolených zaměstnanců je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Křenovice

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. U nás se vám dostane výborných znalostí ve vámi zvoleném oboru. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Naše školní jídelna nabízí dětem zdravou a vyváženou stravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Naše střední škola připraví vaše děti na život. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá střední odborná škola živnostenská Přerov, s.r.o.

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. Jsme ta správná instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti vzdělávání. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas. Na našem gymnáziu mohou studenti trávit i volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Hranice, Nová

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Do naší základní školy chodí děti vždy s úsměvem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Prosenice

U ná snaleznete příjemné prostředí. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Zaměřujeme se na provoz moderní jídelny. Velkou výhodou naší instituce je to, že je její součástí také družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá základní škola Acorn's & John's school Přerov, s.r.o.

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Seznamte se možnostmi, které nabízí naše základní škola. V rámci instituce můžete využít i nabídky obědů v naší jídelně. Zajistíme i možnost pobytu vašich dětí v naší zavedené školní družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku