Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Konfederace politických vězňů České republiky

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Hlavní náplní činnosti našeho spolku je pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Dance Company

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Přinášíme příležitost k setkávání. Organizujeme tábory pro děti i dospělé. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Přerov

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Ochotu pomoci máme na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Prof. Skoumala Přerov

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Na naší serióznosti si zakládáme. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na děti čeká na našich táborech přátelská atmosféra a mnoho nových zážitků. Každý pravý skaut se chce přidat k našemu spolku. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CEDEA, s. r. o.

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Dřevohostice

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem. Můžete také využít našeho osobního poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Seriozní jednání je součástí naší kladné reputace. Zavítejte také do naší nově zavedené knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Pavlovice u Přerova

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Nemusíte si kupovat nové knihy, půjčte si je v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Říkovice

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Obraťte se na naše seriozní zaměstnance. Spolehněte se, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Bělotín

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Součástí naší instituce je i knihovna. Využijte našeho nabízeného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Polkovice

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. V naší instituci Vám garantujeme získání nových znalostí. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Našim záměrem je ochotné jednání. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Záleží nám na tom, aby se vaše děti cítili v naší mateřské škole jako doma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku