Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení romských podnikatelů a soukromníků v ČR

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Seriózní chování je pro nás zásadní. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Krajina Dluhonice

Jsme občanské sdružení lidí. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SITA CZ a.s.

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Jsme místem pro společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duha 7 Kostka

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Ochotně spolupracujeme. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Hranicko

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Slibujeme Vám seriózní jednání. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Hustopeče nad Bečvou

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Naši vzdělávací činnost provádíme vždy s ochotou. Zavítejte také do naší nově zavedené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Rouské

Instituce, kterou provozujeme, nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Kojetín

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Přímo u nás se nachází také knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Muzea Komenského v Přerově

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Serioznost je pro nás důležitá. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku