Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Spartak Milotice nad Bečvou

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Věci řešíme ochotně. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Náš spolek je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Majetín

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Záležitosti řešíme s ochotou. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Hranice

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Ochota poradit je pro nás základ. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Centrum pro rodinu a děti Přerov

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Organizujeme společná setkávání. Pro náš spolek je prvořadá ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ILCO Novojičínska spolek stomiků

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Pro všechny nabízíme ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Hustopeče nad Bečvou

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času ATLAS a BIOS, Přerov

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Celá naše škola má velice ochotný přístup. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Troubky

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Při vašem vzdělávání se můžete spolehnout na naše vyškolené zaměstnance. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Grymov

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Naše vzdělávací instituce klade velký důraz na znalosti, zkušenosti a odbornost zaměstnanců, neboť naším cílem je zajistit vysokou úroveň vzdělání. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní. Naší doménou je kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku