Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MŠ Špičky

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Vyberte si z nabídky jídelny v naší vzdělávací instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Zaručíme vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Jakuba Škody

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. V naší instituci pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Učitelé na našem gymnáziu připraví děti na vysokou školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Partutovice

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Naším cílem je předávání znalostí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu. Vaše děti vám pohlídají naše vychovatelky v družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Tovačov

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Pro zaměstnance i studenty je k dispozici místní jídelna. Zajištěna je u nás rovněž družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Měrovice nad Hanou

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Seznamte se možnostmi, které nabízí naše základní škola.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Lobodice

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Know-how naší vzdělávací instituce je poskytování kvalitního vzdělávání, inovace učebních postupů a poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Seznamte se možnostmi, které nabízí naše základní škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Dolní Újezd

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Přijďte si prohlédnout naši základní školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Bedřicha Kozánka, Brodek u Přerova

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Odborně vám poradíme. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Naše umělecká škola naučí studenty respektu k umění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Neváhejte navštívit naši základní školu. V naší jídelně očekávejte jen kvalitní pokrmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku