Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pionýrská skupina Kojetín

Jednou z činností naší organizace je také humanitární pomoc. Snažíme se pomoci v nouzi. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi. Naše instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými zájmy, jaké máte vy. Aktivity naší organizace jsou zaměřené spíše na děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Přerově

Naše politická strana vám nabízí účast na politickém životě. Naše strana se vyznačuje velkou otevřeností. Naše politická strana disponuje velkou ochotou. Svůj program tvoříme na základě svých předešlých znalostí. Součástí našeho programu jsou jen srozumitelné cíle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Hranice - Odbor školství, kultury, tělovýchovy a cestovního ruchu

V rámci samosprávy kontrolujeme a řídíme věci veřejné. Klademe důraz na včasné vyřizování žádostí. Vždy se u nás setkáte s ochotnými zaměstnanci, kteří vám rádi vyjdou ve všem vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Lipník nad Bečvou - Odbor finanční

Naši úředníci samosprávy jsou připraveni poskytovat občanům kvalitní úkony veřejné správy. Na naše poradenství v samosprávě se můžete spolehnout. Preferujeme profesionalitu, loajálnost a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Naše organizace vám poskytne pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Hranice

Poskytujeme bohatou nabídku služeb. Svoje požadavky nám můžete prezentovat během otevírací doby, kterou stanovují úřední hodiny. Na naše úředníky se můžete v oblasti vyřizování stížností spolehnout. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou. Neváhejte oslovit náš úřad, rádi Vám poradíme. Jednou z našich činností je také zajištění veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud v Přerově

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše náležitosti. Náš státní úřad disponuje velkou ochotou. Jednou z našich činností je také vyřizování žádostí. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Jsme specialisté na poradenství v oblasti fungování státních úřadů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravsko-slezský dobrman klub

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kokory

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Vše řešíme ochotně. Součástí naší činnosti je také poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Organizujeme společná příjemná setkání. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Beňov

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku