Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Plzeňský kraj)

Instituce, úřady Plzeňský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Žihle

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Naše sdružení nabízí i poradenství. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Koterov - Sokol

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 1204 ORLÍCI

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Zabýváme se organizací táborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lokálka Group

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, územní sdružení region Plzeň

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. S každým jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Západočeské hudební centrum

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Nabízené poradenství jistě oceníte. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká technologická platforma strojírenství, o.s.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklorní soubor Rokytička

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Přidejte se k našemu folklornímu souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Theatre of Infinity, s.r.o.-sdružení pro rozvoj osobnosti

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku