Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Plzeňský kraj)

Instituce, úřady Plzeňský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO ČSOP Radnice -ekologické sdružení

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme. Vzděláváme malé pozorovatele o přírodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota, okresní myslivecký spolek Domažlice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domeček v Bolevci - Středisko volného času dětí a mládeže Plzeň

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Zabýváme se vzděláváním dětí. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Střela Plzeň, Sluneční údolí

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Setkávání jsou naší prioritou. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Zabýváme se pořádáním táborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duha Kopretina Plzeň

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našem táboře připravujeme pro děti spoustu zajímavých aktivit. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Příchovice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Připravujeme také tábory. Naše hnutí naučí své skauty správnému přístupu ke svému okolí. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Limba Plzeň

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Pojeďte s námi na tábor. Naučíme mladé skauty sžívat se s přírodou. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náruč

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Členům spolku nabízíme poradenství. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí Český Les

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Děti si na našem táboře užijí legraci, spoustu zábavy a získají mnoho nových poznatků. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SELGEN, a.s.

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Naše instituce poskytuje i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku