Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Plzeňský kraj)

Instituce, úřady Plzeňský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Celia Club Rokycany

Pro naši instituci je hlavní činností humanitární pomoc. Využijte našich služeb, pokud potřebujete poradenství v humanitární oblasti. Pomáháme na organizovaných setkáních. Pomozte i vy lidem v nouzi! Naše organizace se vyznačuje velkou seriozností. Nabízíme volná místa v našich kroužcích. Přinášíme vám také zábavné volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Úsměv, nadační fond

Pro všechny potřebné nabízíme sociální pomoc. Jsme opravdu spolehlivá a seriózní instituce. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Na pomoc při našich setkáváních se můžete spolehnout. Disponujeme finančními prostředky pro pomoc lidem v nouzi. Naše práce vyžaduje vcítění se do potřeb lidí a ochotu jim pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rada seniorů České republiky o.s.

Naše humanitární pomoc je zde pro všechny potřebné. Jsme organizace, která poskytuje životní poradenství v těžkých situacích. Naše práce vyžaduje vcítění se do potřeb lidí a ochotu jim pomoci. Seriózností u nás rozhodně nešetříme. Naše instituce se zabývá poskytováním pomoci v nouzi. Zajímavé kurzy pro každého. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením - Nezisková organizaceStod

Naším cílem je zajištění humanitární pomoci. Máme pro vás připraveno spolehlivé poradenství. Využijte možnost setkávat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. V nabídce naší instituce najdete různé kroužky. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CzechIt - Regional Development of Tourism, o.p.s.

Pro naše klienty zajistíme kvalitní sociální pomoc. Obraťte se na služby našich zaměstnanců, kteří vám rádi poradí. Rádi vás přivítáme na našich setkáváních. Disponujeme finančními prostředky pro pomoc lidem v nouzi. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Máme pro vás zajímavé kroužky. Nabízíme celou řadu volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svoboda zvířat Plzeň - Ochrana zvířat a ekologické

Přinášíme možnost sociální pomoci. Využijte možnost setkávat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Na ochotu u nás narazíte na každém kroku. Naší prioritou je veškerá pomoc v nouzi. Naše instituce se zaručí za serioznost svých členů. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Pro všechny věkové skupiny pořádáme volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Čtyřlístek

Těžištěm naší činnosti je organizace humanitární pomoci. Setkejte se s lidmi, kteří vás mohou obohatit. Nabízíme také možnost poradenství pro Vaše náročné období. Vaše děti se u nás budou skvěle bavit. Mládež se v naší instituci bude skvěle bavit. Navštěvujte naše kroužky. Naše instituce také vykonává různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Šťáhlavy - Pro děti a mládež

Poskytování humanitární pomoci je hlavní činností naší organizace. Vytváříme programy pro socializaci dětí. Rádi pomůžeme mládeži. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. Zajišťujeme také smysluplné volnočasové aktivity pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Mikulka

Naše organizace se zaměřuje na poskytování humanitární pomoci. Jsme ochotni vám se vším pomoci. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. Jsme organizace, která si zakládá na velké serioznosti. Specializujeme se na potřeby dětí. Specializujeme se na potřeby mládeže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky, Krajská organizace Plzeňského kraje, o.s.

S námi dodáte sociální pomoc tam, kde je potřeba. Máme pro vás připraveny kvalitní služby poradenství. Naše práce vyžaduje vcítění se do potřeb lidí a ochotu jim pomoci. Zaměřujeme se na setkávání lidí, kteří potřebují pomoc. Serioznost je u nás samozřejmostí. Obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku