Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Plzeňský kraj)

Instituce, úřady Plzeňský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení správců městských komunikací

Každý člen je vítán do našeho sdružení. Jsme firma, která poskytuje cenné rady. Jsme hospodářský institut s velkou ochotou poradit svým členům. Pokud hledáte kvalitu, u nás budete na správném místě. Od členů naší hospodářské instituce můžete očekávat velice seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní spolek ČČK Plzeň jih + sever

Naše instituce je ochotna poskytnout sociální pomoc. Mezi služby naší instituce patří také poradenství. Hlavním cílem naší činnosti je pomoc lidem v nouzi. Veškeré činnosti naší instituce jsou velmi seriozní. Vaše účast na našem setkání Vám může pomoci. Děti u nás najdou své útočiště. Zabýváme se nezjištnou pomocí mládeži..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor České Budějovice

Naše instituce vám ukáže směr k nalezení duchovního života. Připravujeme setkání k různým událostem. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno. Organizujeme pro vás bohoslužby. Máme pro vás nabídku zajímavých duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Klatovech

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Nabízíme potřebným pomoc v nouzi. Společně s námi naleznete cestu k bohu. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. V případě zájmu našich věřících pořádáme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Přešticích

Kvalitní rozvoj duchovního života nabízí naše církevní instituce. Naše bohoslužby zaujmou každého. Nabídneme Vám program pro děti. Zajišťujeme pořádání duchovních přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko křesťanské pomoci Plzeň

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Přijďte na příjemná setkání naší církve. Rádi se s vámi setkáme v naší Evangelické církvi metodistické. Bude nám ctí uvítat Vás na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Stod

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Ukážeme Vám tu správnou cestu k duchovní vyrovnanosti. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. Pořádáme pravidelné tématické duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Klenčí pod Čerchovem

Snažíme se zajistit svým klientům kvalitní duchovní život. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Zavítejte k nám na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nezamyslice u Horažďovic

Úspěšně pomáháme v naplnění duchovního života. U nás najdete upřímnou pomoc v nouzi. Máme pro vás způsob pro nalezení duchovní vyrovnanosti. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Myslív

Ukážeme Vám, jak správné vést duchovní život. Objevte u nás cestu k bohu. Poskytujeme pomoc v nouzi. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Navštěvujte naše bohoslužby. Využijte příležitosti ke společnému duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku