Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Pardubický kraj)

Instituce, úřady Pardubický kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Agrární komora Svitavy

V rámci naší instituce dochází ke sdružování členů. Můžete využít také našeho poradenství. V naší instituci jednáme s každým s ochotou. Jsme sdružení, která poskytuje kvalitní služby v oblasti hospodářství. U nás můžete počítat s velkou seriozností při jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Samostatná dětská organizace Vlčata

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Jsme humanitární organizace, která ochotně pomůže všem potřebným. Pořádáme vzájemná setkávání. Jsme velice seriozní organizace. Pomáháme všem dětem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Přelouč

V naší církevní instituci vám nabídneme různé formy duchovního života. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Máme pro vás způsob pro nalezení duchovní vyrovnanosti. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Využijte naší možnosti setkávání. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Jsme specialisté na pořádání duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v České Třebové

Ukážeme Vám, jak správné vést duchovní život. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Lidé naší církve jsou tu i pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Litomyšli

Jsme církev, která si dává záležet na duchovním životě. Potřebným poskytujeme pomoc v nouzi. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání. Každé duchovní setkání se stane nezapomenutelným zážitkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Lozicích

Staráme se o rozvoj duchovního života všech věkových skupin. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Poodhalíme vám cestu k bohu. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Provádíme bohoslužby k různým událostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Lanškrouně

Zajímáme se o duchovní život našich klientů. Pomoc v nouzi je naší náplní. Pomůžeme vám najít svou vnitřní duchovní vyrovnanost. Prostřednictvím setkávání s lidmi víry se vám otevřou nové obzory. Bohoslužby jsou naší hlavní církevní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Radiměř

U nás se dozvíte jak si zajistit kvalitní duchovní život. Jsme tu od toho, abychom pomáhali v nouzi. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Poskytujeme útočiště pro duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nové Hrady u Skutče

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Naši věřící se rádi vracejí na naše pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hrochův Týnec

Zaměřujeme se na naplnění kvalitního duchovního života. Najděte s námi cestu k bohu. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. Přinášíme možnost společných setkávání. Na našich bohoslužbách je každý vítán. Pořádáme společná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku