Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Pardubický kraj)

Instituce, úřady Pardubický kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Křesťanské společenství Pardubice

Naše organizace se zabývá poradenstvím v oblasti duchovního života. Využijte toho, že naše církevní instituce pořádá zajímavá setkávání. Neodmítneme vám pomoc v nouzi. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Vedeme duchovní setkání pro různé věkové kategorie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský svaz ČR, územní organizace Chrudim

S naším sdružením členů hospodářské instituce se Vám bude snadno spolupracovat. V naší pobočce Vám ochotně poradíme ohledně námi nabízených služeb. Naše instituce se zaměřuje na kvalitní služby v hospodářství. Zúčastněte se našich seminářů. Věnujeme se pomoci zemědělců. Poskytujeme možnost vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agrární komora Svitavy - Komory a profesní organizace

Zveme Vás k účasti v našem sdružení členů. Naše kvalitní služby v oblasti hospodářství Vám jsou k dispozici. Můžeme vám nabídnout jen seriozní jednání. Jsme hospodářský institut s velkou ochotou poradit svým členům. Můžete také využít služeb našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maltézská pomoc, o.p.s.

Zajišťujeme udržení a ochranu lidské důstojnosti v případě krizových situací formou humanitární pomoci. Nechejte si poradit od našeho personálu. Naše instituce poskytne pomoc v nouzi. Během naší činnosti se setkáváme s velkým zájmem našich spoluobčanů podílet se na pomoci postiženým lidem. Zajišťujeme letní tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Česká republika

Věnujeme se humanitární pomoci při mimořádných událostech. Chceme pomoci všem, kteří se ocitli v nouzi. Jsme humanitární organizace, která ochotně pomůže všem potřebným. Jsme opravdu seriózní instituce. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Organizujeme pravidelná setkávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Interaktivního domu, o.p.s.

Jsme nezisková organizace, která se mimo jiné zabývá humanitární pomocí. Jsme organizace, která se specializuje na poskytování pomoci v nouzi. Nebojte se nás oslovit ohledně poradenství. Ručíme za serioznost. Setkávejte se s lidmi, kteří mají podobné problémy. Naši klienti si cení naší ochoty. Každé dítě se může skvěle pobavit přímo v naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Jevíčko

Nabízíme záchrannou sociální síť formou sociální pomoci. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Zabýváme se humanitární pomocí dětem. V zájmu naší organizace je poskytnutí pomoci zejména mládeži. Organizujeme letní tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekocentrum Paleta

Poskytneme vám v případě potřeby sociální pomoc. Na naše rady v neziskové oblasti se můžete spolehnout. Naši dobrovolníci jsou stále ochotni se učit novým věcem. Serioznost je u nás samozřejmostí. Setkejte se s lidmi, kteří vás mohou obohatit. Jsme ochotni pomoci v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Skála

V kompetenci naší instituce je humanitární pomoc. Naše organizace byla založena pro pomoc lidem v nouzi. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Každé dítě se u nás bude skvěle bavit. Na nás se může obrátit i mládež.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

YMCA Letohrad

Poskytování humanitární pomoci je hlavní činností naší společnosti. Zajišťujeme setkávání našich klientů. Pomáháme všem dětem. Rádi poskytneme pomoc i mládeži. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku