Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Pardubický kraj)

Instituce, úřady Pardubický kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ Svitavy, náměstí Míru

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Prohlédněte si, co nabízí naše základní škola. V naší družině jsme pro děti připravili spoustu her, zábavy a zajímavých činností. Naše instituce vám poskytuje služby v rámci knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Vranová Lhota

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Zaměstnanci naší jídelny důsledně dbají na čistotu a dodržování hygienických předpisů. V družině naší školy se o vaše děti postaráme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Jaroměřice

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. Důvěřujte našemu poradenství. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci. V naší jídelně najdete chutné občerstvení. Na děti čeká v naší družině příjemné prostředí a přátelská atmosféra..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Telecí

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. V naší vzdělávací instituci vám garantujeme ochotu všech zaměstnanců. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Jídla z naší jídelny jsou velmi oblíbená. Na vychovatelky v naší družině se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Bystřec

Nabízíme vám vyučování v příjemném prostředí s moderním zařízením. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Naší doménou je kvalitní poradenství. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Zaručujeme vám příjemné prostředí v jídelně, kterou provozujeme. Přihlaste své děti do školní družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Všeználek, Němčice

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci a zkušenosti našeho vždy ochotného personálu. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Zaměstnancům i našim studentům poskytujeme obědy v naší jídelně. Naše družina představuje oblíbené místo mnoha dětí. V naší knihovně najdete knížky i pro studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Lichkov

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Při vzdělávání Vám rádi poskytneme vlastní bohaté znalosti. Naše mateřská škola přináší vyžití i vzdělání Vašich dětí. Naše gymnázium učí zábavnou formou. K dispozici je rovněž jídelna. Vaše děti můžou využít naší družinu. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Pardubice-Polabiny, Družstevní

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. I vaše dítě si zamiluje přístup naší základní školy. Jídelna je k dispozici všem návštěvníkům instituce. Naši školní družinu si děti oblíbili..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Svitavy

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Naše umělecká škola rozvíjí nadějné talenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Jana Nepomuka Filcíka, Chrast

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Nabízíme kvalitní služby umělecké školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku