Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Olomoucký kraj)

Instituce, úřady Olomoucký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Československá společnost pro forenzní genetiku

Zřizujeme také sdružení členů. Naše hospodářská instituce je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Naše kvalitní služby v oblasti hospodářství Vám jsou k dispozici. U naší společnosti najdete členy, kteří Vám rádi poradí. Dokážeme vám, že serioznost je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

U naší charitativní organizace naleznete sociální pomoc. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Zajišťujeme pomoc v nouzi. Každodenní setkávání s tvrdou realitou postižených lidí nám umožňuje poskytovat pomoc cíleně a adresně. Nabízíme vám také různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AA - Anonymní alkoholici

Rádi zajistíme humanitární pomoc pro ty, kteří ji opravdu potřebují. Ručíme za serioznost. Jsme ochotni vám se vším pomoci. Obraťte se na služby našich zaměstnanců, kteří vám rádi poradí. Poskytujeme pomoc v nouzi všem potřebným.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MOST, o.p.s.

Zaměřujeme se na naplnění kvalitního duchovního života. Náš cíl je vaše duchovní vyrovnanost. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Pomáháme lidem v nouzi. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské ve Šternberku

U nás se Vám dostane bohatého duchovního života. Pomoc v nouzi je naším posláním. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Využijte některé z našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kojetíně

Pomůžeme Vám vést čistý duchovní život. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Prostějově

Duchovní život a spiritualita je to, čemu se věnujeme. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout. Začněte u nás svou cestu k bohu. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Armáda spásy v ČR

Ukážeme vám správnou cestu k duchovnímu životu. Působíme jako organizace, která pomáhá k nalezení víry a cestě k bohu. Srdečně vás zveme ke společnému setkávání. Máme zodpovědný přístup při vytváření duchovní vyrovnanosti. Úzce spolupracujeme s charitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České katolické biblické dílo

Pomůžeme vám prožít opravdový duchovní život. Snažíme se participovat na organizovaných setkáváních. Najděte s námi svou cestu k bohu. Pomáháme lidem v nouzi. Dojděte díky nám k duchovnímu poznání. Vedeme přednášky s duchovní tematikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dlouhá Loučka

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. U nás můžete posílit svou duchovní vyrovnanost. Potřebným nabízíme pomoc v nouzi. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb. Přijďte se pobavit na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku