Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Olomoucký kraj)

Instituce, úřady Olomoucký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Každý člen je vítán do našeho sdružení. Přijďte si k nám pro radu. Jsme velice seriozní sdružení zaměřené na poskytování služeb v hospodářství. Jsme sdružení, která poskytuje kvalitní služby v oblasti hospodářství. U nás se vždy můžete setkat s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní spolek Českého červeného kříže Jeseník

U nás nabídneme sociální pomoc všem potřebným, patříte-li mezi ně, přijďte se o tom přesvědčit. Poradenství naší instituce je zárukou kvality. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování potřebné pomoci. Pomůžeme vám se setkáváním. Spolehněte se, že vám v nouzi poskytneme pomoc. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Zabýváme se nezjištnou pomocí mládeži..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko v Sobotíně

Pečujeme o duchovní život našich věřících. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. U nás můžete posílit svou duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Přerov

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Chudobíně

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Domluvte si u nás také možnost příjemného ubytování. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Zaměřujeme se na duchovní setkání pro děti i dospělé. Zapojte se do programu církevních koncertů. Nabízíme možnost účastnit se našich poutavých přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trango - Dům na půl cesty, středisko Diakonie a misie Církve československé husitské

S námi budete mít bohatý duchovní život. Naši možnost ubytování mohou využít členové církve i jejich blízcí. Úzce spolupracujeme s charitou. Dokážeme uspořádat koncert i Vám. Naše církevní přednášky si oblíbíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Zábřehu na Moravě

Pomůžeme vám prožít opravdový duchovní život. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. U nás najdete upřímnou pomoc v nouzi. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Želeč u Prostějova

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. Naučíme Vás, jak najít cestu k bohu. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Rádi se s vámi setkáme na našich církevních bohoslužbách. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme. Vedeme duchovní setkání pro různé věkové kategorie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Velké Losiny

Inspirujte se, jak prožít úžasný duchovní život. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Víme, jak najít cestu k bohu. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách. Nabízíme příležitost duchovního setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Supíkovice

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Přijměte naši možnost setkávání. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách. Navštěvujte naše pravidelná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku