Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Olomoucký kraj)

Instituce, úřady Olomoucký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Integra Haná

Nabízíme sociální pomoc. Naše instituce je plná ochotných lidí. Využijte toho, že jsme maximálně seriózní instituce. Pracovníci ochotni poradit jsou u nás vždy připraveni. Obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc v nouzi. Jsme organizace, která ráda pořádá různá setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romže, o.p.s.

V případě, že potřebujete sociální pomoc, obraťte se na naši organizaci. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni. Naším posláním je pomoc v nouzi. U nás se setkávají lidé s podobnými problémy. Poradenství naší instituce vám poskytne potřebnou pomoc. Naše instituce využívá ochotu lidí pomoci lidem v zasažených oblastech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Bělkovice-Lašťany

Naše instituce se specializuje na sociální pomoc. Připravíme pro vás různá setkávání. Při poskytování humanitární pomoci jsme velice ochotní. Snažíme se pomoci v nouzi. Naši klienti se u nás můžou vždy spolehnout na serioznost. Nabízíme poradenství v oblasti Vašeho života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pro-Bio RC Jeseníky

Naše organizace poskytuje sociální pomoc všem osobám, které ji potřebují. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Dobrovolníci naší organizace jsou velice ochotní. Neváhejte nás oslovit také ohledně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kiwajunior Prostějov

Humanitární pomoc je prioritou naší společnosti. Naším cílem je především pomoc v nouzi. Díky ochotě českých občanů poskytujeme pomoc lidem postiženým humanitární katastrofou. Organizujeme také pravidelné setkávání. Jsme opravdu spolehlivá a seriózní instituce. Můžete se k nám přihlásit do různých kroužků. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jeden za druhým, o.s.

V naší neziskové organizaci se zaměřujeme na sociální pomoc. V naší instituci si zakládáme na serioznosti. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Máme pro vás maximálně ochotný personál. Využijte také pestré nabídky našich kroužků. K naplnění volného času nabízíme celou řadu volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., okresní organizace Prostějov

Poskytování humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje, je hlavní činností naší organizace. Využijte i možnosti poradenství. Jsme ochotní pomoci všem potřebným. Pomáháme na organizovaných setkáních. Můžeme vám nabídnou službu pomoci v nouzi. Využijte naši nabídku zábavy pro seniory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., okresní organizace Olomouc

V sociální pomoci disponujeme odborníky. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. K našim klientům jsme maximálně seriózní. Využijte možnost setkávat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Jsme humanitární organizace, která ochotně pomůže všem potřebným. Na naši pomoc v nouzi se můžete spolehnout. Všichni senioři jsou v naší organizaci vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československá strana socialistická

Naše politická strana nabízí účast na politickém životě. Zaručujeme se za otevřenost svých členů. Díky našim znalostem z politické oblasti má náš program smysl. Při čtení našeho programu objevíte jen srozumitelné cíle. Jsme strana, jejíž členové jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní výbor KSČM Přerov

Rádi Vám přinášíme nabídku účasti na politickém životě. Součástí našeho programu jsou jen srozumitelné cíle. Jsme politická strana zaměřená na ochotné jednání s voliči. Jsme velice otevřenou politickou stranou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku