Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Liberecký kraj)

Instituce, úřady Liberecký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Horní Libchava

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. S dětmi vykonáváme aktivity, díky kterým se mohou plně rozvíjet v oblasti pohybové, hudební, výtvarné i rozumové. Neváhejte navštívit naši základní školu. Jídelna je tady pro naše zákazníky. Služby naší družiny ocení každý rodič.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Albrechtice v Jizerských horách

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Jablonec nad Nisou, Pasířská

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Naše poradenství vás nezklame. Zabýváme se předáváním znalostí z různých oblastí. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. Prozkoumejte možnosti, které Vám přináší naše základní škola. Pro zaměstnance i studenty je k dispozici místní jídelna. V naší činnosti se zaměřujeme také na provoz družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masarykova ZŠ Zásada

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Přijímáme přihlášky do naší základní školy. K dispozici máme také jídelnu, kde se dobře najíte. Různorodou činností pomáháme dětem rozvíjet jejich dovednosti a poznání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Hejnice

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. V rámci výuky v naší základní škole nezapomínáme na individuální přístup k žákům. Naše jídelna nabízí možnost levného stravování. Vaše děti vám pohlídají naše vychovatelky v družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Liberec, Křížanská - Odloučené pracoviště - Státní

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Poradenství je také náplní naší práce. V naší základní škole získáte dobré vzdělání. Obědy v naší jídelně jsou připravovány z čerstvých surovin. Součástí naší instituce je i družina. Přijďte si prohlédnout pestrou nabídku naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Liberec, Sokolovská

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. V naší jídelně jsme se zaměřili na zdravou a chutnou stravu. V naší družině vám děti pohlídáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Jablonec nad Nisou

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Rádi Vám nabídneme i možnost poradenství. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Zaměstnanci naší umělecké školy se spolehlivě věnují všem studentům. Jsme škola pro fotografy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Liberec, Elišky Krásnohorské

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Nabízíme možnost návštěvy naší mateřské školy. V naší základní škole naleznete příjemné prostředí i zkušený personál. V naší jídelně vaříme zdravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAMO, státní podnik

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku