Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Liberecký kraj)

Instituce, úřady Liberecký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Asociace projektantů plynových zařízení

Sdružení členů je nedílnou součástí naší hospodářské instituce. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování služeb v oblasti hospodářství. Jsme institut, který dbá na kvalitu v oblasti služeb v hospodářství. Naše instituce na hospodářské služby se vyznačuje velkou seriozností. Jestliže hledáte odborné poradenství, naše instituce vám bude nápomocna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Česká Lípa

Jsme humanitární organizace, jejíž hlavní náplní je humanitární pomoc. Našim klientům nabízíme vždy serioznost. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Pomáháme na organizovaných setkáních. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Jablonec nad Nisou

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naše setkávání v rámci církve můžete navštívit i vy. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. Najděte svou cestu k bohu i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Turnově

Pokud vás zajímá duchovní život, s cestou vám pomůže naše církevní instituce. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby. Organizujeme pravidelná duchovní setkání. Zajišťujeme církevní program pro děti. U nás můžete pořádat jakýkoliv koncert. Můžete se také zúčastnit našich pravidelných přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Jilemnici

Inspirujte se u nás pro váš duchovní život. Víme, jak najít cestu k bohu. Probudíme vaši duchovní vyrovnanost. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Přijměte pozvání na naše pravidelné bohoslužby. Pro Vaše děti jsme tím správným duchovním místem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Praze 10 - Strašnice

Zabýváme se pravidelnými činnostmi věnujícími se duchovnímu životu. Přijďte za námi na setkání naší církve. Naučíme Vás, jak najít cestu k bohu. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. Organizujeme duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká kongregace sester dominikánek

Dbáme velmi o duchovní život našich věřících. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Křižany

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Zavítejte na některé z našich setkávání. Máme pro vás způsob pro nalezení duchovní vyrovnanosti. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Během duchovních setkání dojdete k vnitřní vyrovnanosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Česká Lípa - in suburbio

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Přemýšlejte s námi o cestách k duchovní vyrovnanosti. Umožňujeme duchovní setkání. Pro příznivce naší církev připravujeme pravidelné koncerty. Naše církev pořádá různé výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Mříčná - Farnosti římskokatolické církve

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. Pořádáme pravidelné bohoslužby. Využijte některé z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku