Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Liberecký kraj)

Instituce, úřady Liberecký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor dobrovolných hasičů Staré Splavy

Snažíme se co nejlépe přispět k ochraně vašeho zdraví. U nás se rozhodně setkáte s ochotou zaměstnanců. Nabízíme poradenství v oblasti zdravotnictví. V naší zdravotní instituci vždy dodržujeme platné normy. V našem portfoliu naleznete zdravotnické služby, které vždy vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Naše společnost přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. Naše služby poskytují specialisté s hlubokou znalostí svého oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hygienická stanice Libereckého kraje se sídlem v Liberci

Zajímáme se také o možnosti ochrany lidského zdraví. Naše instituce nabízí poradenství v oblasti zdravotnictví. Poskytujeme zdravotnické služby, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Při poskytování zdravotnických služeb vystupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Provádíme také státní zdravotní dozor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jednota školských informatiků

V naší instituci se sdružují členové. Jsme společnost na hospodářské služby, na jejíž ochotu se můžete spolehnout. Dokážeme vám, že serioznost je pro nás prioritou. Jsme instituce, která poskytuje velice kvalitní hospodářské služby. Naše firma se Vám kromě jiného poskytne poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HoSt - Home-Start Česká republika

Jednou z činností naší organizace je také humanitární pomoc. Jsme známí našimi projekty pro pomoc lidem v nouzi. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Využijte našich služeb, pokud potřebujete poradenství v humanitární oblasti. Chtěli bychom vytvořit prostor k setkávání lidí dobré vůle. Každé dítě se u nás bude skvěle bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Železný Brod

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Rádi Vám zprostředkujeme cestu k bohu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naše církev pro všechny připravuje zajímavá setkávání. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Náš duchovní program je i pro děti. Chystáme koncerty pro děti i dospělé. Nabízíme možnost účastnit se našich poutavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Koberovech

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. S námi najdete duchovní vyrovnanost. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Rádi se s vámi setkáme. Bohoslužby jsou naší hlavní církevní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Tanvaldě

Nabízíme útočiště pro duchovní život. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Naše bohoslužby zaujmou každého. Naše duchovní setkání si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Loukov u Semil

U nás naplníte vaše duchovní životy. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Jítrava

U nás se Vám dostane bohatého duchovního života. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. Přinášíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku