Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Královéhradecký kraj)

Instituce, úřady Královéhradecký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Konopa

Kvalitní sociální pomocí se zabýváme v naší neziskové a humanitární instituci. Naše pracovníci vám poskytnou cenné rady. Jsme opravdu spolehlivá a seriózní instituce. Neváhejte přijít na některé z našich setkávání. Zveme vás také na naše zajímavé semináře. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. Organizujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský svaz České republiky, územní organizace Rychnov nad Kněžnou

Naše sdružení členů hospodářské instituce Vám s radostí pomůže v jakékoliv situaci. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím. U nás se vždy můžete setkat s ochotou. Jsme velice seriozní sdružení zaměřené na poskytování služeb v hospodářství. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní služby v oblasti hospodářství. Zajišťujeme podporu zemědělců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna v Miletíně

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání. Ochotu u nás nehrajeme. Serioznost je pro nás důležitá. K našim službám patří také provoz knihovny obsahující zajímavé tituly..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Eduarda Štorcha

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Spolehněte se na ochotu naší školy. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Pro vaše hodiny tu jsou vyškolení zaměstnanci. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Zamiřte také do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otevřené zahrady Jičínska

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Prioritou našeho spolku je serioznost. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje - Komory a profesní organizace

Navštivte naše sdružení členů hospodářských institucí. Do širokého spektra našich služeb patří také poskytování poradenství. Serioznost je v naší instituci zaručena. Jsme společnost zaměřená na hospodářské služby, která se zaručí za ochotu svých poradců. Zúčastněte se některého z našich přínosných seminářů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro rozvoj Broumovska

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Nabízíme poradenské služby bez úplaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský svaz České republiky

Sdružení členů hospodářské instituce Vám je plně k dispozici. Využijte nabídky našich seminářů. Poskytujeme možnost sdružení zemědělců. Vyberte si u nás z možností vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní agrární komora Rychnov nad Kněžnou

I pro Vás je tu možnost účasti ve sdružení členů. Naše instituce vám garantuje serioznost. U nás se vždy můžete setkat s ochotou. Jsme společnost, která Vám nabídne cenné rady. Naše hospodářská instituce nabízí služby o vysoké kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Františka Škroupa Osice

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. V rámci kvalitního vzdělávání vám rádi předáme své bohaté znalosti. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Můžete se spolehnout, že v naší jídelně dostanou vaše děti to nejlepší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku