Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Královéhradecký kraj)

Instituce, úřady Královéhradecký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Geodézie - ZPK Trutnov

Součástí státní správy jsou i státní úřady. Při vyřizování stížností dodržujeme platné směrnice. Ochotně vám pomůžeme s domáháním vašich práv. Odbory našeho státního úřadu jsou občanům otevřeny během úředních hodin. Poradenské služby vám jako našemu klientovi poskytujeme automaticky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Nové Město nad Metují

Náš státní úřad je tu pro občany i podnikatele. Podívejte se na úřední hodiny, během kterých jsou otevřena naše pracoviště. Spolehněte se na nás při vyřizování jakýchkoli stížností. Na našem úřadě můžete kdykoli oslovit naše ochotné zaměstnance. Spolehlivě vyřizujeme podané žádosti. S naším udržováním veřejného pořádku budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Trutnov

Poskytujeme bohatou nabídku služeb. V rámci naší pracovní náplně poskytujeme také odborné poradenství. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Na vyřizování stížností zaměstnáváme ty největší odborníky. Jsme státní organizace, která se zaměřuje na vyřizování žádostí od občanů. Udržujeme veřejný pořádek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Česká Skalice

Neváhejte oslovit náš státní úřad. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti státní správy. Ujišťujeme Vás, že vyřídíme každou stížnost, kterou podáte. V případě potřeby kontaktujte policii. V jakékoliv nepříjemné situaci se neváhejte obrátit na městskou policii. Zabýváme se zajišťováním veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Jičín

Patříme mezi státní úřady. S ochotou vyřídíme vaše záležitosti. Jsme k zastižení pravidleně v otevíracích úředních hodinách. Naše oddělení policie je tu pro Vás. Na kriminální policii se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Územního odboru Hradec Králové

V rámci pravomocí našeho státního úřadu poskytujeme občanům jisté služby. Využijte ochoty našich pracovníků. Na rychlé vyřízení Vašich stížností se můžete spolehnout. Pro občany otevírá naše státní organizace během úředních hodin. Dejte svou žádost k vyřízení pověřeným osobám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud v Náchodě - Exekuční oddělení

Jsme státní úřad, který poskytuje služby občanům. Sepisujeme a vyřizujeme vaše žádosti. S ochotou vám pomůžeme s vyřízením vašich potřeb. Zveme vás na návštěvu během otevíracích úředních hodin. Náš úřad nabízí odborné poradenství v různých oblastech státní správy. Vyřizujeme všechny podněty občanů, včetně stížností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Hradci Králové

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše požadavky. S ochotou vám poradíme. Vyřizujeme všechny podněty občanů, včetně stížností. Vyhovíme vám nejlépe v době, kdy máme otevřeno během úředních hodin. Obraťte se na nás také za účelem poradenství dle vašich požadavků. Vaše žádosti vyřizujeme ochotně a rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Kostelec nad Orlicí

Jsme jedním ze státních úřadů. Vyřizujeme stížnosti k vaší spokojenosti. Naše státní organizace je otevřena všem občanům během úředních hodin. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb. Zaměstnanci našeho státního úřadu vyřizují všechny žádosti. Zaměstnanci našeho úřadu jsou připraveni vám ochotně pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

J.S.T.E. D.R.E.D.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku