Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Královéhradecký kraj)

Instituce, úřady Královéhradecký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zemědělský svaz České republiky, územní organizace Rychnov nad Kněžnou

Naše sdružení členů hospodářské instituce Vám s radostí pomůže v jakékoliv situaci. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím. U nás se vždy můžete setkat s ochotou. Jsme velice seriozní sdružení zaměřené na poskytování služeb v hospodářství. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní služby v oblasti hospodářství. Zajišťujeme podporu zemědělců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Bájo Česká Skalice

Naší náplní je poskytování humanitární pomoci. Účastníme se setkávání, která pořádají neziskové nebo humanitární organizace. U nás ochotou rozhodně nešetříme. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Cílem naší instituce je také nabídnout kvalitní odborné poradenství. Cílem naší organizace je věnovat se a pomáhat dětem. Pro mládež připravujeme zábavný a zajímavý program..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor Kolín

Prožijte s námi dokonalý duchovní život. S naší církví cestu k bohu jistě najdete. Umožňujeme společná setkávání. Naše bohoslužby zaujmou každého. Poradíme, jak správně duchovně vést Vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Trutnov

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Dovolte nám pozvat vás na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Hradci Králové

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. Přijměte naši nabídku pomoci na nalezení cesty k bohu. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Polici nad Metují

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Pořádáme zajímavá setkávání. Poodhalíme vám cestu k bohu. Pomůžeme vám s duchovní vyrovnaností. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Pořádáme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev živého Boha sbor Hradec Králové - Církev živého Boha

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti. Během duchovních setkání dojdete k vnitřní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko Milíčův dům

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. Jsme tím správným místem, pokud hledáte cestu k bohu. Pomůžeme vám v nouzi. Lidé naší církve jsou tu i pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - arciděkanství Jičín

Snažíme se zajistit svým klientům kvalitní duchovní život. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. S naší pomocí naleznete cestu k bohu. Na naše duchovní setkání jste zváni i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Lično

Duchovní život je pro naši církev velice důležitý. S naší církví najde cestu k bohu každý. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Pravidelně se u nás konají bohoslužby. Naše duchovní setkání jsou tu i pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku