Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Královéhradecký kraj)

Instituce, úřady Královéhradecký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městské jesle Trutnov

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou. Důvěřujte našemu poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Velký Dřevíč

Zaměstnanci naší bezpečnostní instituce Vám kdykoli vyjdou vstříc. Naše bezpečnostní instituce je určena pro Vaši ochranu. Využijte naši nabídku na pomoc. Naše instituce pracuje s prověřenými informacemi. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace. Naše instituce je ceněna pro svou spolehlivost. Zajištění pomoci při mimořádných událostech vám můžeme zaručit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská služba České republiky, o.s.

U nás poskytujeme profesionální služby záchranné instituce. Požádejte nás v případě potřeby o pomoc. Pracovníci naší instituce se věnují poskytování pomoci při mimořádných událostech. Vyzkoušejte moderní způsoby komunikace s naší institucí. Můžeme Vám zaručit naprostou spolehlivost našich zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Roveň

Smyslem naší instituce je ochrana zdraví. Naši vyškolení zaměstnanci vám s radostí pomohou. Spolehněte se na serióznost pracovníků naší zdravotní instituce. Naše instituce pečuje o dodržování norem. Náš úspěch stavíme na hluboké znalosti oboru. Hasiči jsou připraveni vám pomoci v jakékoli situaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Vršovka

Pracovníci naší zdravotní instituce se zajímají zejména o ochranu lidského zdraví. Naše instituce přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně. Naše společnost dbá na zvyšování kvalifikace a odborných znalostí našich zaměstnanců. Při poskytování zdravotnických služeb vystupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Naší činností je poskytování zdravotnických služeb, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Serioznost a individuální přístup tvoří základ naší práce v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JP CONSULTING

Naše sdružení členů hospodářské instituce poskytuje služby různého zaměření. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naše kvalitní služby, na kterých si dáváme záležet, jsou tu pro Vás. Naše instituce, která poskytuje hospodářské služby, si zakládá na své serioznosti. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování služeb v oblasti hospodářství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KK3 Klub konkretistů

Zkuste být také součástí našeho sdružení členů. Pracovníci naší organizace vám vždy ochotně pomůžou. Na naše poradenství se můžete spolehnout. Naše hospodářská instituce je velice seriozní. S našimi kvalitními hospodářskými službami budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kostelci nad Orlicí

Naše církevní instituce vám umožní vést bohatý duchovní život. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v nouzi. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Náchod

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Víme, jak najít cestu k bohu. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Umožňujeme společná církevní setkávání. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v České Skalici

U nás se Vám dostane bohatého duchovního života. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Nabízíme vám možnost setkávání. Můžete také navštívit naše bohoslužby. Zajistěte duchovní život i pro své děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku