Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Kraj Vysočina)

Instituce, úřady Kraj Vysočina

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum bez hranic, obecně prospěšná společnost

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Pomůžeme vám kdykoliv budete v nouzi. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Přijměte naši možnost setkávání. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii. Přijměte pozvání na naše pravidelné bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká inspekce životního prostředí

Naše sdružení členů hospodářské instituce Vám s radostí pomůže v jakékoliv situaci. U nás se setkáte vždy s kvalitou. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oblasti hospodářství. Můžeme se zaručit za svou serioznost. Zaměstnanci naší hospodářské instituce jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenstvo dřevozpracujících podniků České republiky, Jihlava

Každý nový člen se může stát součástí našeho sdružení. Naše instituce vám garantuje serioznost. Do širokého spektra našich služeb patří také poskytování poradenství. Ochota je v naší instituci na každodenním pořádku. U nás se setkáte vždy s kvalitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní agrární komora Třebíč

S naším sdružením členů hospodářské instituce se Vám bude snadno spolupracovat. Zaměstnanci našeho hospodářského institutu jsou ti nejochotnější z okolí. Zakládáme si na kvalitě naší práce. Jsme instituce na služby v hospodářství, na jejíž serioznosti si zakládáme. Využijte také našich služeb poradenství v oblasti hospodářství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní spolek Českého červeného kříže

Naše zařízení poskytuje různé druhy sociální pomoci. Služby poradenství naší instituce zaručeně oceníte. Při poskytování humanitární pomoci jsme velice ochotní. Pracujeme s lidmi žijícími v chudobě a poskytujeme jim okamžitou pomoc v nouzi. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Poskytujeme sociální a humanitární pomoc zejména mládeži..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bílý kruh bezpečí, o.s.

Přidejte se k nám a společně zajistíme humanitární pomoc potřebným. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Naše instituce využívá ochotu lidí pomoci lidem v zasažených oblastech. Zajišťujeme pomoc v nouzi. Neváhejte přijít na některé z našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tango Havlíčkův Brod, v.o.s. - kulturní a vzdělávací akce

Rádi zajistíme humanitární pomoc pro ty, kteří ji opravdu potřebují. V naší instituci se setkáte vždy se seriozností. Pracovníci naší instituce s vámi budou jednat vždy s ochotou. Jsme organizace, která poskytuje životní poradenství v těžkých situacích. U nás se setkávají lidé s podobnými problémy. Na naši pomoc v nouzi se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Krajina

Zabýváme se organizací humanitární pomoci. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Ochotně pomáháme potřebným. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. Zajišťujeme také smysluplné volnočasové aktivity pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stan - Special Team for Adventure in Nature - Rekreační středisko Březová

Naše instituce se specializuje na humanitární pomoc. Každý rodič ocení naše služby pro jejich děti. Poskytujeme pomoc pro mládež. Pro všechny jsou připraveny naše zajímavé kurzy. Máme pro vás zajímavé kroužky. S námi si můžete užít i zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Zálesák Jihlava

Specializujeme se také na sociální pomoc. U nás ochotou rozhodně nešetříme. Při setkávání u nás se můžete dozvědět spoustu užitečných rad. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Všechny děti jsou v naší organizaci vítány. Snažíme se pomoci i mládeži..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku