Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Kraj Vysočina)

Instituce, úřady Kraj Vysočina

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zemědělský svaz, územní organizace Žďár nad Sázavou

Jsme sdružení členů hospodářské instituce, na které se s klidem můžete obrátit. Naše instituce se Vám zaručí za seriozní jednání svých členů. Poskytujeme individuální poradenství v hospodářství. Zakládáme si na kvalitě naší práce. Ochota je v naší instituci na každodenním pořádku. Zaměřujeme se na zemědělce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům na půli cesty Havlíčkův Brod

Cílem naší organizace je humanitární pomoc lidem bez ohledu na rasu, pohlaví či náboženskou příslušnost. Zájemci můžou využít také našeho poradenství. Poskytujeme potřebnou pomoc v nouzi. Vaše účast na našem setkání Vám může pomoci. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. Připravujeme zajímavý program pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biblický teologický seminář

Naše církev se postará o váš duchovní život. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Na našem setkávání jsou všichni vítáni. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Táboře

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Moravči

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Chystáme koncerty pro děti i dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Vilémově u Golčova Jeníkova

Poznejte s námi, jak správně prožít duchovní život. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Rádi vám pomůžeme s vaší duchovní vyrovnaností. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Křesťanské společenství Havlíčkův Brod

Pomůžeme Vám obohatit Váš duchovní život. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Pokud jste v nouzi, poskytne vám naše instituce pomoc. Nabízíme přínos v podobě duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Třebíč - Jejkov

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Objevíte u nás svou cestu k bohu. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. Přijďte se podívat na naše bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Onšov

V naší církevní instituci se můžete vrátit zpět k duchovnímu životu. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. Naše instituce vám pomůže dojít k duchovní vyrovnanosti. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Poskytujeme útočiště pro duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vojslavice

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. S naší církví najde cestu k bohu každý. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Rádi Vás uvidíme při společných setkáváních. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Zavítejte k nám na příští duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku