Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Kraj Vysočina)

Instituce, úřady Kraj Vysočina

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oblastní koordinační centrum Juvena Jihlava

Každý člen je vítán do našeho sdružení. Jsme instituce, která poskytuje kvalitní služby v hospodářské oblasti. Serioznost je v naší instituci zaručena. Naše firma Vám je k dispozici v oblasti hospodářského poradenství. V naší instituci jednáme s každým s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Portimo, o.p.s.

S námi dodáte humanitární pomoc tam, kde je potřeba. Nabízíme vám pomoc v nouzi. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Mezi naše cílené služby patří také setkávání. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. U nás se ke všemu stavíme maximálně ochotně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Jindřichově Hradci

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Společně s námi naleznete cestu k bohu. Naučíme vás duchovní vyrovnanosti. Nabízíme příležitost ke společnému setkávání. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Ledeč nad Sázavou

Poskytujeme naplnění Vašeho duchovního života. Přijměte naši možnost setkávání. V naší církvi jistě najdete duchovní vyrovnanost. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Na našich bohoslužbách je každý vítán. Nabízíme možnost společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Humpolci

Poskytujeme podporu a zázemí duchovnímu životu našich věřících. Specializujeme se na hledání duchovní vyrovnanosti. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Ukážeme vám, jak najít správnou cestu k bohu. Poskytujeme bohoslužby pro širokou veřejnost. Zveme Vás na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Novém Městě na Moravě

Nabízíme útočiště pro duchovní život. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. V prostorách naší církve jsou pořádány různé výstavy. Jsme odborníky na vedení přednášek na duchovní témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Jihlavě

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Najděte svou cestu k bohu i vy. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Máme zodpovědný přístup při vytváření duchovní vyrovnanosti. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vyklantice

Najděte s námi naplnění Vašeho duchovního života. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. S námi najdete správnou cestu k bohu. Přicházíme s možností společných setkávání. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. Přinášíme možnost společných bohoslužeb. Jsme specialisté na pořádání duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Veselá u Kamenice nad Lipou

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Setkávejte se s námi na našich duchovních sezeních a bohoslužbách. Nebudete sami v nouzi, u nás najdete pomoc. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Máte možnost zúčastnit se našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Červená Řečice

Poradíme Vám, jak si obohatit svůj duchovní život. Naše církev uvítá na setkání každého. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Připravíme vám cestu k bohu. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku