Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Karlovarský kraj)

Instituce, úřady Karlovarský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Sokolov

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Přijďte na pravidelná setkání naší církve. Najdete u nás pomoc v nouzi. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Pořádáme obřady a duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Karlových Varech

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Nabízíme možnost společných setkávání. Nabízíme přínos v podobě duchovní vyrovnanosti. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Sokolově

V naší církevní instituci si uvědomujeme, jak je duchovní život pro lidi důležitý. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Najděte s námi cestu k bohu. Setkáváme se rádi s lidmi podobného mínění. Najdete u nás pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Mariánské Lázně

Staráme se o duchovní život nejen nás, ale i svých blízkých. Získejte s námi duchovní vyrovnanost. Potřebným nabízíme pomoc v nouzi. Naše bohoslužby zaujmou každého. Využijte možnosti duchovního setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Chodov

V naší instituci naplňujeme duchovní život věřících. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Přijďte k nám objevit svou cestu k bohu. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Pořádáme církevní setkávání, jejichž smyslem je vaše duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Oloví

Pomůžeme vám obohatit duchovní život. Naučíme Vás, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb. Naše duchovní setkání si oblíbíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká lékařská komora - okresní sdružení Cheb

Navštivte naše sdružení členů hospodářských institucí. Naše kvalitní služby, na kterých si dáváme záležet, jsou tu pro Vás. Vždy si u nás zakládáme na serioznosti. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství. U nás se vždy můžete setkat s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČČK - oblastní spolek v Karlových Varech

Naše společnost se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Každý senior se u nás bude skvěle bavit. Připravujeme zajímavý program pro děti. Mládež se na nás může spolehnout. Naše semináře vás budou bavit. Nabízíme volná místa v našich kroužcích. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chráněné dílny Joker o.s.

Naše nezisková organizace bojuje již řadu let za správné využití humanitární pomoci. Naše instituce poskytuje spolehlivé rady, které vám pomohou vyřešit váš problém. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. Zapojte se do některého z našich kroužků. V rámci našich služeb zajišťujeme také zábavné volnočasové aktivity. Zajistíme vám osobní asistenci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Natura 99

Poskytneme vám v případě potřeby sociální pomoc. V souvislosti s našimi službami můžete také využít poradenství. Naše organizace je tou pravou, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Účastníme se setkávání, která pořádají neziskové nebo humanitární organizace. Máme pro vás zajímavé kroužky. Naše volnočasové aktivity jsou zde připraveny pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku