Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Karlovarský kraj)

Instituce, úřady Karlovarský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vojenské lesy a statky ČR - DIVIZE KARLOVY VARY

Zkuste být také součástí našeho sdružení členů. Naše kvalitní služby v oblasti hospodářství Vám jsou k dispozici. Na serioznosti u nás stavíme. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti hospodářství. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování služeb v oblasti hospodářství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Kraslicích

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Pomůžeme vám v nouzi. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb. U nás můžete pořádat jakýkoliv koncert.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Horním Slavkově

Církevní instituce se snaží zvýšit zájem obyvatelstva o duchovní život. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Ukážeme Vám cestu k bohu. Nebudete sami v nouzi, u nás najdete pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Ostrov

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Poskytujeme církevní služby, jejichž cílem je duchovní vyrovnanost. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Přinášíme možnost společných bohoslužeb. Jsme ti praví na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Toužim

Můžeme obohatit Váš duchovní život. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Využijte příležitosti ke společnému duchovnímu setkání. Naše farnost vám poskytne pomocnou ruku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řeckokatolická farnost v Karlových Varech

Duchovní život a spiritualita je to, čemu se věnujeme. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Pořádáme pravidelná církevní setkávání. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Organizujeme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká školní inspekce - Karlovarský inspektorát

V našem sdružení je místo pro nové členy. Naše firma Vám je k dispozici v oblasti hospodářského poradenství. Jsme institut, jehož zaměstnanci jsou velice ochotní. Kvalita naší práce je pro nás důležitá. Služby poskytované naší pobočkou hospodářské instituce jsou vždy seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace dražebníků Karlovarského kraje

Naše sdružení členů v hospodářské oblasti je pro Vás tou správnou volbou. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti poradenství. Můžeme vám nabídnout jen seriozní jednání. Ochota při jednání s našimi klienty je pro nás důležitá. Naše kvalitní služby, na kterých si dáváme záležet, jsou tu pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Armáda spásy v ČR

Naštivte naše středisko sociální pomoci. Když se obrátíte na naši společnost, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Věříme v serióznost našich partnerů. Získané finanční zdroje poskytují našim prostřednictvím lidem pomoc v nouzi Svým klientům nabízíme i zajištění noclehárny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s.

Nabízíme vám sociální pomoc, přijďte ji využít. Spolehněte se na naše služby v oblasti poradenství. Připravujeme zajímavý program pro seniory. Navštěvujte některý z našich kurzů. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku