Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Karlovarský kraj)

Instituce, úřady Karlovarský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Aši

Přijďte k nám a poznejte duchovní život. Poradíme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanost. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Každé duchovní setkání vás může neuvěřitelně naplnit. Zajistíme koncert duchovní hudby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Aši

Zajistíme Vám bohatý duchovní život. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Připravujeme pro vás bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Misijní skupina Křesťanské společenství Kraslice

S námi poznáte ten správný duchovní život. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Navštivte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Loket

Církevní instituce se snaží obohatit duchovní život obyvatelstva. Zajistíme pro vás i vhodné ubytování. Staráme se o zajištění různých typů bohoslužeb. Organizujeme pravidelná duchovní setkání. Zabýváme se pořádáním duchovních akcí pro děti. Naše farnost nabízí různé možnosti duchovního vyžití. Nabízíme možnost pořádání koncertů. Pořádáme výstavu církevních artefaktů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klášter premonstrátů Teplá

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Srdečně Vás zveme na naši farnost. Neváhejte nás oslovit ohledně zprostředkování prohlídky. Naše koncerty jsou přístupné i pro veřejnost. Přijďte si prohlédnout bohatou nabídku naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Karlových Varech

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Najdete u nás pomoc v nouzi. Pomůžeme vám s duchovní vyrovnaností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální stavební sdružení Karlovy Vary

I Vy se můžete stát součástí sdružení členů. V naší instituci jednáme s každým s ochotou. Naše kancelář Vám zprostředkuje kvalitní služby v hospodářství. Rádi Vám nabídneme poradenství v oblasti hospodářství. Naše instituce vám garantuje serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Hotelové školy v Mariánských Lázních

Naší činností je poskytování sociální pomoci. Jsme poskytovatel pomoci v nouzi. Spolehněte se na ochotu naší neziskové organizace. Seriózně přistupujeme k problematice chudoby postižených zemí. Zabýváme se nezjištnou pomocí mládeži. Připravujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní centrum Mateřídouška, obecně prospěšná společnost

Nabízíme tolik potřebnou humanitární pomoc. Specializujeme se na humanitární pomoc a seriózně můžeme říct, že naše práce vykazuje všechny prvky profesionality. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi. U nás narazíte vždy na ochotné pracovníky. Poznejte ostatní naše klienty formou vzájemného setkávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kotec, o.s.

Rádi Vám poskytneme sociální pomoc. Poradenství naší instituce vám přijde vhod. Každé dítě se může skvěle pobavit přímo v naší instituci. Mládež u nás najde své útočiště. Máme pro vás zajímavé kroužky. Přijďte si k nám užít zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku