Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Jihomoravský kraj)

Instituce, úřady Jihomoravský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kyjovské Slovácko v pohybu

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pro Region - Břeclav, o.s.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Odpovídáme za serioznost. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Jsme místem pro společná setkávání. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

To nejlepší z Moravy, o.s.

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Naši členové jsou velmi ochotní. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Q

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Připravíme poradenství na míru. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Jednou z našich předností je ochota. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Magma

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Zaručíme se za ochotu svých členů. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Basta Fidli Valtice

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Staňte se členem našeho divadelního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský soubor lidových písní a tanců Májíček

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České Ilco dobrovolné sdružení stomiků ČR Brno

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Organizujeme společná příjemná setkání. S každým jednáme seriozně. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská jednota neslyšících

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Jsme vždy ochotni pomoci. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Náš spolek je určen pro všechny neslyšící..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku