Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Jihomoravský kraj)

Instituce, úřady Jihomoravský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad práce České republiky

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Zabýváme se dávkami státní sociální podpory Naše organizace pomáhá lidem v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Lesonice

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Z nabídky jídel naší jídelny si jistě vyberete. To nejlepší pro vaše děti jedině v naší družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídlena, Brno, Veslařská 246

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Strachotice

V naší vzdělávací instituci máme opravdu příjemné prostředí. Činností naší vzdělávací instituce je předávání znalostí všem věkovým kategoriím. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Do naší základní školy se budou vaše děti těšit. Zaměřujeme se na provoz jídelny. Součástí školy je školní družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOMINO, o.p.s.

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Jana Noháče Břeclav

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Zaručujeme vám kvalitní poradenství v oblasti vzdělávání. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. V jídelně naší vzdělávací instituce jsme pro vás připravili chutné pokrmy. Vaše děti zaručeně ocení služby naší družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městys Drnholec

Státní úřady jsou k dispozici všem občanům. Sepisujeme a vyřizujeme vaše žádosti. Při vyřizování stížností dodržujeme platné směrnice. Náš státní úřad Vám rád poradí v různých oblastech. Neváhejte oslovit naše ochotné pracovníky. Máme otevřeno během úředních hodin, při kterých vám budeme věnovat svůj čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Břeclav, Na Valtické

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Přijímáme přihlášky do naší základní školy. Vychutnejte si pokrmy z naší jídelny. U nás je možnost využití družiny. Díky naší knihovně prožijete s knižními hrdiny spoustu nových příběhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční ředitelství v Brně

Povinností státního úřadu je poskytnout občanům odpovídající služby. Stížnosti všeho druhu pro vás rádi vyřizujeme. Zabýváme se také vyřizováním žádostí. Neváhejte oslovit naše ochotné pracovníky. Náš úřad Vám přináší také možnost poradenství. Navštivte náš státní úřad, který má otevřeno během úředních hodin. Dveře našeho finančního úřadu vám jsou otevřené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Velké Bílovice

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. S žáky naší základní školy pracují zkušení pedagogové. Můžete se spolehnout, že v naší jídelně dostanou vaše děti to nejlepší. V družině naší vzdělávací instituce očekávejte jen kvalitní náplň volného času vašich dětí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku