Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Jihomoravský kraj)

Instituce, úřady Jihomoravský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost přátel jižních Slovanů

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Jednou z našich předností je ochota. Naši činnost tvoří také poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Blansko, Rodkovského

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. U nás je ochota vždy zaručena. Poskytneme vám 100% poradenství. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Studenti i zaměstnanci mohou využít naší jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, místní organizace

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Seriózní chování je nám vlastní. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Blansko, Rodkovského

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. V naší jídelně se připravují vždy jen zdravé a chutné pokrmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Rakvice

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. K dispozici máme oplocenou zahradu i pískoviště. Studujte u nás na fotografa. Půjčte si učebnice z naší knihovny. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Ve všem potřebném vám poradíme. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tvořivá škola

Přidejte se k nám a společně zajistíme sociální pomoc potřebným. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Jsme humanitární organizace, která pořádá setkávání pro poskytování rady potřebným. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni. V naší instituci se setkáte vždy s ochotnými pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub nedoslýchavých Help

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liga lidských práv, o.s.

Nabízíme sociální pomoc různým lidem. V zájmu naší organizace je zejména poskytnutí pomoci dětem. Pro všechny jsou připraveny naše zajímavé kurzy. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. Naše volnočasové aktivity jsou zde připraveny pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Oslavany - Majetkově správního odbor

Záleží nám na správném hospodaření místní samosprávy. Vyřídíme žádost podanou obyvateli naší obce. Jsme připraveni poskytovat vám rady kdykoliv budete potřebovat. Zakládáme si na ochotě, se kterou jednáme se všemi klienty. Můžete nás navštívit během úředních hodin, kdy máme otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku