Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Jihomoravský kraj)

Instituce, úřady Jihomoravský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub Novofundlandský pes Česká republika

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Specializujeme se i na poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů

Bezpečnostní instituce je zde zejména za účelem pomoci v náročných situacích. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při mimořádných událostech. Ochrana veřejného pořádku je stěžejním cílem naší instituce. V případě potřeby neváhejte oslovit Policii České republiky. Naše instituce je zavázána obstarat ochranu každému z vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0179 Velké Pavlovice

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 10107, Kynologický klub Adamov

Naše bezpečnostní instituce se zabývá zajištěním Vašeho klidného života. Naše instituce se podílí na poskytování pomoci při mimořádných událostech. Naším posláním je zajistit Vám okamžitou pomoc. Naše instituce se angažuje v ochraně veřejného pořádku. Přinášíme Vám možnost ochrany v jakékoli situaci. Pracovníci naší záchranné instituce získávají kvalitní výcvik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0168 Petrov

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Jihomoravský kraj

Zabýváme se ochranou zdraví lidstva. Rádi využijeme svých znalostí pro vaši spokojenost. Naše instituce přistupuje ke klientům seriozně a individuálně. Staráme se o dodržování norem. V případě týrání zvířat se obraťte na naši veterinární zprávu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace přátel vojenské historie

Jsme občanské sdružení lidí. V našem sdružení preferujeme serioznost Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Lipovec - Zdravotní instituce

Naše instituce je připravena přispívat k ochraně vašeho zdraví. Přijďte ocenit znalosti našich zaměstnanců. Při poskytování našich služeb zaručujeme seriozní jednání a individuální přístup. Poradenství je součástí nabídky naší zdravotní instituce. Zaměřujeme se na kontrolu dodržování norem. Využijte rychlosti služeb naší zdravotní instituce. Naši vyškolení zaměstnanci vám s radostí pomohou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihomoravský krajský fotbalový svaz

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky s námi může hrát každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska - Sbor dobrovolných hasičů, Mouřínov

Ochrana zdraví je naší hlavní náplní. V naší zdravotní instituci vždy dodržujeme platné normy. K poskytování zdravotnických služeb přistupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Při poskytování našich služeb zaručujeme seriozní jednání a individuální přístup. Hasiči jsou kdykoli připraveni k zásahu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku