Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Jihočeský kraj)

Instituce, úřady Jihočeský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Borotín - úřad městyse

Naše instituce zajišťuje samosprávu. Vaše žádosti je možno vyřídit na našem úřadě. Během úředních hodin nás můžete navštívit. Disponujeme kapacitami pro poskytování poradenství. Na našem úřadě budete ochotně přijati našimi pracovníky. Czech Point je určen ke zjednodušení komunikace občana se samosprávou. Zasvětíme vás do informací týkajících se sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení železničářů - Správa sdělovací a zabezpečovací techniky

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Vysvětlíme vám, kdy máte nárok na státní sociální podporu. V hmotné nouzi se obraťte na nás, poskytneme vám pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. Nabízíme vám pomoc v hmotné nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Naše organizace funguje během úředních hodin. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V našem denním stacionáři najdete místo i pro své příbuzné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce Prachatice - volná pracovní místa

Volná pracovní místa na úřadu práce v Prachaticích, seznam nabídek zaměstnání s možností výběru konkrétní pozice. Výběr nabídek zaměstnání z okresu Prachatice - práce ve Vimperku, Těšovicích a dalších obcích, výběr práce v okolních okresech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Kaplice

Jsme státní úřad, který poskytuje služby občanům. Naše služby poradenství jsou dostupné každému. Neváhejte oslovit naše ochotné pracovníky. Náš úřad je pro Vás otevřen během úředních hodin. Vyřizujeme žádosti, které jsou potřeba ke splnění úředních nařízení. Obraťte se na nás, potřebujete-li pomoc s vyřízením stížností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení České Budějovice

Všichni občané mohou využít nabízených služeb našeho státního úřadu. Když se obrátíte na náš státní úřad, rádi Vám poradíme v různých oblastech státu. Povinností našeho státního úřadu je vyřídit všechny žádosti občanů. U našeho státního úřadu můžete počítat s ochotou. Vaše stížnosti vyřídíme bez zbytečného odkládání. V rámci našich úředních hodin vám poskytujeme své odborné služby. Naší snahou je zajištění klidu a veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Protivín

Náš státní úřad rád poradí všem občanům. Svoje požadavky nám můžete prezentovat během otevírací doby, kterou stanovují úřední hodiny. Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s vyřizováním vašich žádostí. Naši úředníci mají v popisu práce i vyřizování stížností. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům. Vaše přání ochotně vyřídíme. Staráme se o kontrolu veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Volyně

Provozujeme spolehlivý státní úřad. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu Vám rádi poradí s Vašimi problémy. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. Neváhejte využít ochoty pracovníků našeho úřadu. Zajišťujeme veřejný pořádek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku