Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Jihočeský kraj)

Instituce, úřady Jihočeský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Václav Vančura

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Táborský kynologický spolek, občanské sdružení

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Nabízíme společná setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 010 Volyně

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA České Budějovice

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ OB České Budějovice

Vítá vás naše sdružení lidí. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jiskra Bechyně

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Meteor

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Poskytneme vám také poradenství. Na naši serióznost se spolehněte. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Náš gymnastický svaz má mnohaletou tradici. Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní sportovní klub při Střední zemědělské škole v Táboře

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Také poskytujeme poradenství v oboru. Ochotně přijímáme nové členy. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Dynamo Majdalena

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slavoj Protivín

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Jsme místem pro různá setkávání. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku