Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Hlavní město Praha)

Instituce, úřady Hlavní město Praha

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Praha

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Institut dokumentárního filmu (IDF)

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Záležitosti řešíme s ochotou. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Snaha o časté setkávání je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení židovských odbojářů a vojáků

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Spoléháme se na serioznost. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Součástí naší činnosti je také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Povaleč

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Serioznost je naší devizou. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Přistupujeme k vám ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní meditační sdružení Nejvyšší duchovní učitelky Ching Hai

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iniciativa NE základnám ČR

Jsme občanské sdružení lidí. Svým členům nabízíme společné setkávání. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek. Náš spolek se specializuje na judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh občanů České Republiky, vyhnaných v r. 1938 z pohraničí

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel Itálie

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Organizujeme společná setkávání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Na naši serióznost se spolehněte. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel Podkarpatské Rusi, o.s.

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut členů správních orgánů - Czech institute of directors

Naše hospodářská instituce nabízí sdružení svých členů. Naše instituce se Vám zaručí za seriozní jednání svých členů. Jsme instituce, která poskytuje velice kvalitní hospodářské služby. Zaměstnanci našeho hospodářského institutu jsou ti nejochotnější z okolí. Můžete u nás využít i služeb poradenství v oblasti hospodářství. Využijte možnosti zúčastnit se některého z našich seminářů. Zajistíme Vám možnost vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku