Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Hlavní město Praha)

Instituce, úřady Hlavní město Praha

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Praha

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ÚMČ Praha 4 - Odbor stavební

Úřady samosprávy najdete na našich stránkách. Při styku s úřady lidem nejvíce malá ochota zaměstnanců. Pokud si nebudete vědět rady s vyřizováním žádosti, tak vám rádi poradíme. Zajistíme spolehlivý stavební dozor na Vaši stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola průmyslové elektrotechniky ELTODO, s.r.o.

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky vzdělávání. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Vyučujeme ty nejlepší elektrikáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 14 - Odbor výstavby a dopravy

Poskytujeme vám spolehlivé služby samosprávy. Zjistíme Vám, kdy mají jednotlivé orgány otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední pedagogická škola Futurum, s.r.o.

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Naši vyškolení zaměstnanci vám poskytnou kvalitní vzdělávání. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 1 - Odbor technické a majetkové správy

Věnujeme se zajišťování samosprávy. U nás vám ručíme za profesionální jednání, vstřícný přístup, ochotu. Přinášíme vám nabídku poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola pro knihkupce a nakladatelské pracovníky, o.p.s.

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Neváhejte využít našich bohatých znalostí. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 12 - Odbor majetku

Využijete nabídky služeb samosprávy pro širokou veřejnost. Jsme správný úřad, na který se můžete obrátit v oblasti poradenství. Pro návštěvníky je otevřeno během úředních hodin. Náš samosprávní celek se vyznačuje velkou ochotou. Přijďte si vaše žádosti vyřídit k nám na úřad. Řešením vaší obtížné situace jsou naše sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka Praha

U ná snaleznete příjemné prostředí. Využijte možnosti odborného poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Z naší střední školy mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu. Vášniví čtenáři si jistě rádi najdou cestu do naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha - Újezd - Investiční odbor

Zajišťujeme řízení samosprávy. Na našem úřadě je možné využít také poradenství. Naši zaměstnanci se starají o vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. soukromá taneční konzervatoř v Praze, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Zakládáme si na seriozním jednání. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku