Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Hlavní město Praha)

Instituce, úřady Hlavní město Praha

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Praha

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní obec Starokatolické církve v Praze

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Nabízíme příležitost ke společnému církevnímu setkávání. Nabízíme důstojné a klidné bohoslužby. Máme připravený i program pro děti. Naše farnost se zaměřuje na pořádání společenských akcí. Přijďte si k nám užít klidu pro vaše meditace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JAHODA

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Jsme místem pro různá setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kontrol-inspekt, s.r.o.

Naše sdružení členů v hospodářské oblasti je pro Vás tou správnou volbou. S našimi kvalitními hospodářskými službami budete spokojeni. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování hospodářských služeb. Naše firma se zaměřuje na poradenství. Dáváme si záležet na serioznosti při poskytování hospodářských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOM

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Jednáme s ochotou. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český komitét IAH

Naše sdružení členů hospodářské instituce tu je pro Vás. Naše instituce, která poskytuje hospodářské služby, si zakládá na své serioznosti. Ochota je pro nás samozřejmostí a nebereme ji jako prázdnou frázi. Naše kancelář Vám zprostředkuje kvalitní služby v hospodářství. Jsme společnost, která Vám nabídne cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Young Life Česká republika

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komora soudních znalců České republiky

I Vy se můžete stát účastníkem sdružení členů. Naše instituce vám garantuje serioznost. Ochota našich pracovníků je pro nás prioritou. Zakládáme si na kvalitě naší práce. Když se obrátíte na naši firmu, rádi Vám poskytneme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Múzy dětem

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Poskytneme vám také poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Náš spolek je velice seriózní. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení prodejců mobilních telefonů v České republice

Sdružení členů je nedílnou součástí naší instituce. Dokážeme vám, že serioznost je pro nás prioritou. Naše společenství se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Zajistíme Vám kvalitní hospodářské služby. Pokud potřebujete pomoc, obraťte se na naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Připravujeme i letní tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku