Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel PULS

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotelový dům Permon

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Hostům našeho ubytovacího zařízení v blízkosti přírody věnujeme maximální péči. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Rajská bouda

Zařídíme pro Vás ubytování. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Neváhejte využít náš kemp! Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Svá pracovní jednání můžete uskutečnit v našem vybaveném konferenčním sále. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ICB, a.s. - City Hotel

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Huong Nguyen Thi - Hotel Národní dům

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Hotel, spol. s r.o. - Hotel Splendid

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CS Point, spol. s r.o. - Hotel Aureus Clavis

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Jsme ochotni vám vždy vyhovět. Poskytujeme ubytovací služby v maximální čistotě. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Náš hotel nabízí různě velké pokoje. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Matějček - Hotel Adeba

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Důležitým prvkem našeho ubytování je čistota. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Krytý bazén je součástí našeho ubytovacího objektu. Náš konferenční sál je vám k dispozici pro semináře či školení. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Tyl, s.r.o.

Zaměřujeme se na ubytování. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Chotol

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku