Nepřehlédněte

Hotely

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Zlatá hvězda, s.r.o.-

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Naše chalupy si jistě zamilujete. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gurman Lanškroun, s.r.o. - Společenský Dům - Hotel

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál. Využijte i prostory společné kuchyně. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Zajišťujeme pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eliška Čepelková - Hotel Na Zámku

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Náš hotel poskytuje jedno z nejlepších ubytování v okolí. Realizace vaší oslavy u nás není problém. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Pomůžeme vám také s organizací firemních akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Spolkový dům, s.r.o.

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Uspořádáme pro vás i jakékoli společenské akce. Pro pořádání různých oslav nabízíme prostory našeho salonku. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Staňte se také spokojenými zákazníky našeho baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Courtyard by Marriot Pilsen - Hotel

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Evropa

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V blízkosti našeho ubytování najdete i přírodu. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Náš krásný hotel je připraven na vaši vzácnou návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel JEF

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Když na chalupu, tak jedině k nám. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Štoudek - Hotel U sv. Václava

Naše firma zajišťuje ubytování. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Na Hradbách

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Specializujeme se na ubytování v chalupách. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Petrová - Hotel Horal

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce. Rádi vám pomůžeme v našem objektu zorganizovat i oslavu. Oslovte nás ohledně zajištění výhodných ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku