Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdeněk Kočí - Hotel Slezsky Dvůr

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Mudrák - Kamu - Hotelový dům

Vyzkoušejte naše ubytování. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Kneblová - Viola - Lázeňský a léčebný dům Praha

Poskytujeme kvalitní ubytování. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Zveme vás i k pobytům pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Octárna, s.r.o. - Hotel Octárna

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby s možností výletů do okolí. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Ochota je u nás poskytována všem klientům při zajištění ubytovacích služeb. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování rodinného typu v našich apartmánech. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Horní mlýn Herbertov

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Sýkorová ml. - Hotel Vltava

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lesní hotel Peršlák

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Možnost přistýlky je po dohodě samozřejmá. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pivovarský dvůr Zvíkov

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ITS Holding, s.r.o. - Hotel Vltava

Využijte ubytování za výhodné ceny. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Využijte možnost rodinných pobytů. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hrubý - Spolmont - Hotel Strážný

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku