Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Zdeněk Smejkal - Comet - Hotel Tereza

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Hostům našeho ubytovacího zařízení v blízkosti přírody věnujeme maximální péči. U nás máte možnost udělat si příjemný výlet do okolí. Pro vaši klidnou dovolenou s veškerým komfortem vám doporučíme náš hotel. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Garni M

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FBA, spol. s r.o.

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Štorková - Hotel restaurant Libuše

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Zajišťujeme wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renzo Praha, spol. s r.o. - Aparthotel City 5

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Růžička - Hotel u Lípy

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Na čistotu si u nás potrpíme. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lawn Tennis Club Zbraslav

Ubytujte se s naší firmou. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Royal Esprit****

Poskytujeme kvalitní ubytování. Příjemné prostředí vám poskytne komfort pro chvíle odpočinku. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. Ubytujte se v našem hotelu. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Admiral

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Neváhejte využít našich apartmánů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTELPRO

Využijte našeho ubytování. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku