Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

H & Hotels, s.r.o. - Hotel Markéta

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. U nás si užijete i pobyty pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Rippl - Dům U velké boty

Využijte našeho pohodlného ubytování. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Erik Podhradský - AAAA Hotels - Best Prague Hotel House

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování útulné pokoje a příjemné prostředí. Využijte naší nabídky na ubytování na hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Cimlerová - Penzion Dante

Ubytujte se s naší firmou. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚAMK, a.s. - Hotel Kupa

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tříska - Buvol, s.r.o. - Hotel Tříska

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Příjemné prostředí je při ubytování důležité. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Využijte toho, že je v blízkosti našeho ubytování krásná příroda..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Acton, s.r.o. - Hotel Dar

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. V našem ubytování je jen příjemné prostředí. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní. U nás máte možnost různých výletů do okolí. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Angelis

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. V rámci ubytování můžete také využít bar. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FLORENTINA

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Aramis

Nabízíme vám také levné ubytování. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku