Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Family Hotel CZ, spol. s r.o.

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apollonia Hotels, s.r.o.

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Užijte si pobyt v naše hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday Inn Prague Airport

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Naše blízká příroda se Vám bude líbit. Ubytujte se u nás, čeká na vás příjemné prostředí. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pragconnect Gastro, s.r.o. - hotel Villa Mansland

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Praga

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Náš personál se vám bude s ochotou věnovat při poskytování ubytování. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí. Nabízíme velmi kvalitní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Seidlová - Hotel White House

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Čech - Hotel Regia

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Perfektní čistota našeho ubytování je pro nás samozřejmostí. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Zajistíme vám ubytování v blízkosti přírody. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekoprogres Praha, s.r.o. - A Plus hostel hotel

Využijte u nás služby na ubytování. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trilton, a.s. - Botel Racek Praha

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel 16 - U Sv. Kateřiny

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku