Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ivan Dytrych - Hotel Argenta

Využijte ubytování za výhodné ceny. Čistota je u nás na prvním místě. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H & Hotels, s.r.o.

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel LTC Praha

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Dosoudilová - Hotel Cham

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Predrag Cvetkovič - Hotel Argosy

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kronus-hotel

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tosca, společnost s ručením omezeným - Hotel Tosca

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Naše chalupy si jistě zamilujete. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Tří korunek

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Příjemné chvíle můžete také trávit u krbu. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Albatros

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Villa Voyta

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku