Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HVVP, spol. s r.o. - Sporthotel Oáza

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Ubytování na našem hotelu se pro vás stane příjemným zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H & Hotels, s.r.o. - Hotel Kavalír

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Financia, a.s. - Hotel Perla

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brixen, a.s. - Hotel Brixen Prague

Ubytujte se právě u nás. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plaza Alta Hotel, a.s.

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vision - CZ, s.r.o. - Hotel Juno

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ježek, spol. s r.o. - U dvou zlatých klíčů

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel 51

Objednejte si u nás ubytování včas! Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D'Angelo

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Při ubytování u nás je vám k dispozici i náš pěkný bazén. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mövenpick Hotel Prague

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku