Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Modrá růže

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Můžete se připojit k wifi síti. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Možnost využívání prádelny je samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s.

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Rádi ubytujeme také školní skupiny. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Edin Kulenović - Hotel Columbo

Doménou naší formy je ubytování. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. V nabídce máme rodinné pobyty. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ingrid Bazger, s.r.o. - Villa Bazger

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague hotels, s.r.o.

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alchymist, s.r.o. - Alchymist Grand Hotel & Spa

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Inn, s.r.o.

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

St. George Administration, s.r.o. - Hotel Saint George

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Jsme specialisté na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Louis Leger

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Užijte si u nás svou dovolenou v příjemném čistém prostředí. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Naše ubytování v blízkosti přírody je jako stvořené pro vaši dovolenou. Náš hotel je jeden z nejlepších v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel a restaurace Hormeda

S ubytováním v našich službách neváhejte. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku