Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Forrest

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí. Lokalita, ve které nabízíme ubytovací služby, skýtá řadu možností podniknout zajímavé výlety do okolí. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarin, spol. s r.o. - Hotel U Tří Korunek

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caravan company, s.r.o.

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. Na náš hotel se můžete spolehnout. Zaměřujeme se na to, abyste byli s našimi službami vždy spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel City Bell

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Nabízíme kvalitní ubytování v příjemném prostředí vyhledávané lokality. Populární šipky jsou vám k dispozici pro volné večery. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Máme širokou nabídku wellness pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arti, s.r.o. - Hotel General

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prokopka, s.r.o. - Hotel Prokopka

Využijte našeho příjemného ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apollon, s.r.o.

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Náš hotel je jeden z nejlepších v okolí. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportareál Praha - Satalice, s.r.o.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Připravíme vám také kvalitní občerstvení. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Ristorante Matylda

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ACCOR HOTELS PRAHA

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Nabízíme rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku