Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Wellness - GreenYacht Hotel & Restaurant

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Modrá růže

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Můžete se připojit k wifi síti. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Možnost využívání prádelny je samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jáchym Hanauer - Garni Hotel Hanauer

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel na Zámečku

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

G.E.O., s.r.o.

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Užijte si u nás svou dovolenou v příjemném čistém prostředí. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Náš hotel je jeden z nejlepších v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iskia, s.r.o. - Residence Select

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. V naší nabídce naleznete také ubytovací i jiné služby. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukra, spol. s r.o. - Hotel Garni

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Garantujeme vám stylové, čisté a příjemné prostředí. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alexandr Paul - Romantik hotel U Raka

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme vám ubytovací služby. V koupelně je k dispozici vana. U nás můžete počítat i s klimatizací. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Leasinger, a.s. - Metamorphis

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karee, spol. s r.o. - Apart-Karee Hotel

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. O čistotu našeho ubytování se pravidelně staráme. Přinášíme Vám ubytovací služby s možností výletů do okolí. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Naše ubytování je blízko přírody. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku