Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Remi

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Zajistíme Vám spolehlivý gril. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jerome House

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Můžete se připojit k wifi síti. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion André

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GreenYacht Hotel & Restaurant

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. Naše ubytovací služby jsou kvalitní a rozsáhlé. U nás můžete využít i gril. Prostředí našeho útulného salonku jistě uvítáte. Uspořádáme vám dokonalou oslavu. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Využijte ubytování na hotelu naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EnergoSlužby, s.r.o. - Garni hotel Vila Polní

Neváhejte přijet do našeho ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Zařídíme Vám ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Schnellů, a.s.

Zařídíme pro Vás ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Yasmin, v.o.s.

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horizon Hotels Limited - pobočka Praha

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Máme pro vás neodolatelnou nabídku ubytování v příjemném prostředí. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SIRES, s.r.o. - ANDY - Hotel

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WRM, s.r.o. - Hotel Victor

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. Součástí našich kompletních služeb je možnost využít nejen lákavé výlety do okolí. Nabízíme ideální ubytování nejenom pro rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Poskytujeme velice čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku