Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

EA Hotel Tosca

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Užijte si pobyt v naše hotelu. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Melantrich

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. V našem ubytování je jen příjemné prostředí. O čistotu našeho ubytování se pravidelně staráme. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Belvedere

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Náš bar vám bude plně k dispozici během vašeho pobytu. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Ochutnejte také speciality naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Deminka Palace

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HVVP, spol. s r.o. - Sporthotel Oáza

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Ubytování na našem hotelu se pro vás stane příjemným zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H & Hotels, s.r.o. - Hotel Kavalír

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Financia, a.s. - Hotel Perla

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brixen, a.s. - Hotel Brixen Prague

Ubytujte se právě u nás. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plaza Alta Hotel, a.s.

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vision - CZ, s.r.o. - Hotel Juno

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku