Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kamar, spol. s r.o.

Zařídíme pro Vás ubytování. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Avenida, a.s. - Hotel Bohemika

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CPI Hotels, a.s. - Quality Hotel Prague

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Lokalita, ve které nabízíme ubytování, je turisticky vyhledávaná díky pestré nabídce nejrůznějších výletů do okolí. Konečně zaručeně čisté a komfortní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zdeněk Brůžek - Brůžek - Hotel U klenotníka

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřiška Vlachová - Hotel Palma - Hotel Palma - Garni

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Abri, s.r.o.

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Naše firma Vám ochotně poradí s výběrem vhodného ubytování. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Připojte se k našim výletům do okolí. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Narek, s.r.o. - Hotel Bonn

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. U nás se nebudete nikdy nudit, máte možnost výletů do okolí. Zaručujeme vám čistotu v našem ubytování. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě blízko přírody. Užijte si svůj pobyt v našem vyhlášeném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OK Hotels, spol. s r.o. - Hotel U Kříže

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Santis invest, s.r.o. - Hotel Karlín

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Zajistíme vám krásnou oslavu v našem příjemném prostředí. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Agricola

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Disponujeme wifi připojením. Ubytování v našem zavedeném hotelu vás příjemně překvapí kvalitními službami i krásným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku