Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

EuroAgentur Hotel Jelení dvůr***+

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. A kdybyste se u nás nudili, můžete si udělat nezapomenutelné výlety do okolí. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVE, a.s. - Hotel Bílý lev

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beetle Tour Bohemia, s.r.o. - Hotel U Zlatého Jelena

Zařídíme pro Vás ubytování. Užijte si krásnou přírodu v blízkosti našeho ubytování. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Tivoli-hotel

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Nabízíme čisté ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Excellent

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PÁV, s.r.o. - Hotel Arlington

Naše firma zajišťuje ubytování. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Nabízíme ubytování v chalupách. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Krunt - Expres - Hotel Expres

Zařídíme pro Vás ubytování. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Salvator

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Pro naše hosty máme nabídku ubytování v příjemném a čistém prostředí. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Disponujeme wifi připojením. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Victor

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Náš bar vám zajisté zpříjemní pobyt. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL STARÝ PIVOVAR

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Krásnou oslavu můžete mít u nás. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku