Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Olympik Artemis

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Náš bar vám bude plně k dispozici během vašeho pobytu. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. K ubytování vám můžeme nabídnout pěkné nekuřácké prostředí. Našim klientům jsou k dispozici také kuřácké pokoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Residence Liliová

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. K vybavení pokojů patří také lednice. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Můžete se připojit k wifi síti. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Staré paní

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Poskytujeme také možnost parkování v blízkosti našeho ubytovacího objektu. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. S wifi u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Absolutum Boutique Hotel

Vyzkoušejte naše ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mondeo Prague, s.r.o. - Hotel Mondeo

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marriott International Hotels, Inc. - Prague Marriott Hotel

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. V našem hotelu zažijete opravdový komfort. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Poskytujeme širokou nabídku ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tržiště, a.s. - Hotel U Zlaté studně

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel InterContinental Prague

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nabízíme příjemné prostředí s komfortními službami. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Astra

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JMV - VIP, s.r.o. - Hotel Vladař Praha

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Naše firma nabízí také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku