Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Athena Palace

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí. Užijte si u nás svou dovolenou v příjemném čistém prostředí. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí. Naše zákazníky rádi ubytujeme v našem zařízení v blízkosti přírody. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Monastery

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Ubytování na našem hotelu se pro vás stane příjemným zážitkem. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Zlatého Jelena

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v kvalitním hotelu. Disponujeme wifi připojením. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Ve svých volných chvílích neváhejte využít náš bar. Využijte chlazených nápojů z minibaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Moods

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyhněv Jelínek - Hotel Sunshine

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

First Czech Restaurant Management Company, s.r.o. - Old Town Square Hotel

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA, spol. s r.o.

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Jistě oceníte i možnost stravování. Využijte chlazených nápojů z minibaru. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel INOS

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Populus

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dynatel, spol. s r.o. - Hotel Ostrůvek

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Naše příjemné prostředí se Vám bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku