Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Residence Trinidad

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Na návštěvu našeho baru hned tak nezapomenete. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. S wifi u nás můžete počítat. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Syrmax, s.r.o. - Hotel & Residence Praga 1

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Nabízíme pronájem apartmánů. Ubytujte se v našem hotelu. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Posedět můžete i v našem baru. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A1 Hotel and Hostel Prague

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Nabízíme také pobyty pro školy! Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hilton Prague Old Town

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Vezměte někoho s sebou a vyrazte k nám do baru na skleničku. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Rádi vás pozveme k posezení do našeho útulného salonku. Přijďte posedět do našeho společenského sálu. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Esplanade Praha, a.s.

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel General

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL SVORNOST

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. U nás prožijete krásný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Legner Holding, spol. s r.o. - Legner Hotel Praha Libuš

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování ochotně obslouží naše hosty a pomůže jim s ubytováním, případně zodpoví všechny dotazy. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Carolina, spol. s r.o. - AC Hotel Krystal

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Esprit, spol. s r.o.

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku