Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

C. H. comfort hotels, s.r.o. - Hotel U Divadla

Rádi vás u nás ubytujeme. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Zlatého kola, s.r.o.

Využijte naší nabídky ubytování. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MATADI, s.r.o. - Savic Hotel

Zabýváme se různými typy ubytování. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v kvalitním hotelu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HMG, s.r.o. - Golden Prague Tulip Terminus

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Díky naší preciznosti, kvalitě ubytovacích služeb a ochotě personálu jsme získali mnoho spokojených hostů. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ramada Airport Hotel****

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Parco, spol. s r.o. - Hotel Kinsky Garden

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Ubytování v blízkosti přírody. U nás najdete jedině příjemné prostředí. Náš hotel nabízí různě velké pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olympik Holding, a.s. - Hotel Olympik Artemis

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. U nás si užijete i pobyty pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Lippert

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Rádi vám u nás poskytneme i možnost stravování. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. U nás v baru si můžete dát výborné pití. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Wifi připojení je samozřejmostí. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Galaxie

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Nabízíme vám také praktické služby prádelny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. U nás máme dostatečné prostory i k uspořádání firemních akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Barceló Praha

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme pohodlné ubytování. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Disponujeme wifi připojením. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku