Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Meran

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Best Western Hotel Páv

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme připojení k wifi síti. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ankora Praha

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. Můžete také využívat náš příjemný bar. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. U nás můžete využívat i klimatizaci. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PurPur hotel

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny. Naše kuchyň je plně vybavena. Disponujeme wifi připojením. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Samozřejmostí je možnost využití kuchyňského koutu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Amarilis

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Využít můžete také nabízené možnosti stravování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Antik City

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jáchym Hanauer - Garni Hotel Hanauer

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel na Zámečku

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

G.E.O., s.r.o.

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Užijte si u nás svou dovolenou v příjemném čistém prostředí. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Náš hotel je jeden z nejlepších v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iskia, s.r.o. - Residence Select

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. V naší nabídce naleznete také ubytovací i jiné služby. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku