Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Czech Inn hotels, s.r.o. - Hotel Troja

Ubytujte se právě u nás. Vynikající jídla z naší kuchyně vás jistě zlákají k ochutnání. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Doporučujeme vám využít naše ubytovací služby a posoudit tak jejich vysokou kvalitu. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Náš salonek nabízí posezení v soukromí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Waldstein

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Poskytujeme komfortní ubytování za výhodné ceny v blízkosti přírody. Nabízíme velice čisté ubytování. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABIL, s.r.o. - Hotel Vítkov

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CPI Hotels, a.s. - Clarion Hotel Prague Old Town

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v příjemném prostředí. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Poskytujeme příjemné a kvalitní ubytování, které se nachází v blízkosti přírody. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blue Orange, a.s.

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Užijte si u nás svou dovolenou v příjemném čistém prostředí. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Naše vkusně vybavené ubytovací zařízení se nachází v blízkosti přírody. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kuchař - Hotel Diana

Nabízíme kvalitní ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Special Tours Prague, spol. s r.o. - Hotel Astoria

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Ubytování v našem zavedeném hotelu vás příjemně překvapí kvalitními službami i krásným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Relax Inn

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Rádi Vám nabízíme k využití také lednici. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Central

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand Hotel Bohemia

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Disponujeme wifi připojením. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Pronajímáme své apartmány na různé účely.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku