Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Grand Majestic Plaza

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Jsme ochotni vám vždy vyhovět. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. Výlety do okolí vám zpříjemní pobyt. Užijte si svůj pobyt v našem vyhlášeném hotelu. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H & Hotels, s.r.o. - Hotel Belvedere

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BOHEME HOTELS, a.s. - Aron

Naše firma zajišťuje ubytování. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fi-Ed-Co, s.r.o.

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Využijte výlety do okolí. Ochota je u nás poskytována všem klientům při zajištění ubytovacích služeb. Neváhejte se ubytovat v našem příjemném prostředí. Náš hotel je jeden z nejlepších v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítězslav Lukeš - Hotel Paradise Inn

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Využijte našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Užijte si u nás svou dovolenou v příjemném čistém prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Žavale, s.r.o.

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Pro naše hosty máme nabídku ubytování v příjemném a čistém prostředí. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a ochota personálu. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Užijte si dovolenou v našem příjemném prostředí. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ProCredit Servis, s.r.o.

Vyzkoušejte naše ubytování. Poskytujeme ubytování v blízkosti přírody. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Meteor Praha - Hotel Libeň

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

City Hotels, s.r.o. - Hotel Centrál

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BAKAL, a.s. - Botel Albatros

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Specializujeme se také na relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku