Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

OREA Hotel Pyramida ****

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Vyberte si pokoj, jehož koupelna je vybavena vanou. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Nabízíme vám příjemné prostředí našeho hotelu pro vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Dytrych - Hotel Argenta

Využijte ubytování za výhodné ceny. Čistota je u nás na prvním místě. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H & Hotels, s.r.o.

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel LTC Praha

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Dosoudilová - Hotel Cham

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Predrag Cvetkovič - Hotel Argosy

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kronus-hotel

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tosca, společnost s ručením omezeným - Hotel Tosca

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Naše chalupy si jistě zamilujete. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Tří korunek

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Příjemné chvíle můžete také trávit u krbu. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Albatros

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku