Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

OREA HOTELS, s.r.o.

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Zveme vás i k pobytům pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GR.AND - PRAHA - COMPANY, s.r.o. - Hotel Grand Mary

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Nabízíme krásné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H & Hotels, s.r.o. - Hotel Carlton

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ECM Hotel Operations Europort, s.r.o. - Courtyard Prague Airport

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Simes, spol. s r.o.

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody. Zaměstnanci našeho ubytování jsou ti nejochotnější z okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Praha Resort, s.r.o. - Hotel Casa Edith Stein

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Využijte možnost rodinných pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Special Tours Prague, spol. s r.o. - Hotel Metropol

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Poskytujeme příjemné a kvalitní ubytování, které se nachází v blízkosti přírody. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUDr. Miroslav Pospíšil Agentura Slavoj - Hotel Slavoj

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARKO-CONSULT s.r.o.

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Sjednejte si ubytování při vašem sportovním soustředění. Náš kemp je vybaven sociálním zařízením, máte možnost sportovního využití, vašim dětem je k dispozici hřiště. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Racek

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. K dispozici máte moderní sprchový kout. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Připravíme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku