Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Evto, s.r.o. - Aparthotel Nitsch

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Užijte si dovolenou v našem příjemném prostředí. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Accom Travel, s.r.o. - Hotel U Šuterů

Nabízíme kvalitní ubytování. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Beránek, a.s.

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Přitasil - Hotel Orlík

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás čeká nádherná příroda. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Poskytujeme velice čisté ubytování. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. V našem hotelu zažijete opravdový komfort..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIEPOLO, spol. s r.o. - Hotel Tiepolo

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

or-fea, a.s. - Hotel Merkur

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. Zajděte si také na něco dobrého do našeho baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kanárek

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Residence 4

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rezidence Bologna

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Užijte si pobyt v naše hotelu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Corinthia Hotel Praha

Nabízíme kvalitní ubytování. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Oslovte nás ohledně zajištění výhodných ubytovacích služeb. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku