Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel San Marco, s.r.o.

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Naše společnost poskytuje ubytovací služby v příjemném prostředí. Využijte toho, že je v blízkosti našeho ubytování krásná příroda. Využijte naší nabídky na ubytování na hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Simona Horká - Hotel Olga

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Zajišťujeme pobyty pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Santini Residence

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá. Nabízíme širokou škálu výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KALUPRO, s.r.o. - Apartments Lenka

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Expo

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Mazanka

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. U nás máte možnost využití naší praktické vybavené prádelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL STEP

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. V našem kongresovém sále si můžete uspořádat i větší formální akce. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Krásný salonek je také připraven pro naše hosty. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Během pobytu můžete využívat naši wifi. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CPI Hotels, a.s. - Clarion Congress Hotel Prague

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aldo, spol. s r.o. - Hotel Neruda

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Liberty, s.r.o.

Ubytujte se s naší firmou. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku