Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Theatrino

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše ubytovací zařízení se nachází v turisticky žádané lokalitě, kde je možné podnikat nejrůznější výlety do okolí. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drahomíra Vymětalíková - Pension Capri

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

New sunshine, s.r.o.

Doménou naší formy je ubytování. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. U našich zaměstnanců se můžete na ochotu spolehnout. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Crown - WSF, spol. s r.o. - Radisson SAS Alcron Hotel

Využijte našeho ubytování. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

President Hotel PRESIDENT HOTELS, s.r.o.

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Zajistíme Vám ubytování v apartmánu. V koupelně je k dispozici vana. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Oya

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ApartHotel Davids Biskupský dvůr

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lintrade, s.r.o. - Hotel Kamila

Vyzkoušejte naše ubytování. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Košická

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK MIRA, spol. s r.o. - Hotel ATOS

Naše firma dává také možnost ubytování. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku