Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

GreenYacht Hotel & Restaurant

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. V nabídce našich ubytovacích služeb najdete také možnost využití salonku. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Residence U Černého orla

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Universitní sportovní klub Praha - Hotel Hasa

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. V rámci našich ubytovacích služeb jsme nezapomněli ani na bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FS Hotel Prague, s.r.o. - Four seasons

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v blízkosti přírody. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na čistotu a dodržování platných hygienických předpisů. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ART DECO IMPERIAL HOTEL

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Antonie

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bona Serva, spol. s r.o.

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Paulíny, s.r.o.

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Specializujeme se na ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL BRIDGE

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Svá pracovní jednání můžete uskutečnit v našem vybaveném konferenčním sále. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Jednou z výhod našeho ubytování je jeho nízká cena. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Objednejte si také skvělé masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Estec, spol. s r.o. - Hotel Arbes - Mepro

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Nabízíme chalupy k ubytování. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku