Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel U Zlatého Jelena

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v kvalitním hotelu. Disponujeme wifi připojením. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Ve svých volných chvílích neváhejte využít náš bar. Využijte chlazených nápojů z minibaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Moods

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyhněv Jelínek - Hotel Sunshine

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

First Czech Restaurant Management Company, s.r.o. - Old Town Square Hotel

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA, spol. s r.o.

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Jistě oceníte i možnost stravování. Využijte chlazených nápojů z minibaru. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel INOS

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Populus

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dynatel, spol. s r.o. - Hotel Ostrůvek

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Naše příjemné prostředí se Vám bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Fišer - Fischer restaurant - Villa Olivia

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOL, s.r.o. - Hotel Pod Lipkami

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Užijte si relaxaci v naší solné jeskyni. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku