Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Elite

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Rádi ubytujeme školní skupiny. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Swift Tours, s.r.o. - Hotel Marit

Ubytujte se s naší firmou. Díky vysoce kvalitním ubytovacím službám a lokalitě blízko přírody si naše ubytovací zařízení hosté velmi oblíbili. Doporučujeme Vám kvalitní ubytování v našem hotelu. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Váš pobyt nebude kompletní nevyzkoušíte-li náš bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Syrmax, s.r.o. - Caesar Palace Hotel

Využijte naší nabídky ubytování. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Ubytování vám zpříjemníme možností návštěvy našeho baru. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

andel´s hotel Prague

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Rádi vám u nás poskytneme i možnost stravování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajděte si také na něco dobrého do našeho baru. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Naše komplexní ubytovací služby vás jistě příjemně překvapí. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand hotel Praha

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Pro vaši klidnou dovolenou s veškerým komfortem vám doporučíme náš hotel. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Volcano Complex

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Louren

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Zabýváme se také pořádáním veškerých společenských akcí. Našim klientům jsou k dispozici také kuřácké pokoje. Rádi vás uvítáme v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Využít můžete také nabízené možnosti stravování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel u Páva

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. U nás můžete oslavit výročí, svatbu, narozeniny a cokoli jiného. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Hlavatá - Pension JANA **

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hasa

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Disponujeme wifi připojením. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku