Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Claim Praha, spol. s r.o. - Hotel Pod věží

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

K+K Hotel, a.s. - Fenix

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Downtown****

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Moráň, spol. s r.o.

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Čistota ubytování je pro nás samozřejmostí. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí se vstřícným a ochotným personálem. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vanda Topinková - Hotel U Brány

Naše firma se specializuje na ubytování. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WIENNA, spol. s r.o. - Hotel Galaxie

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Roma

Vyberte si z naší nabídky ubytování. V rámci ubytování můžete také využít bar. Rádi vás také zveme na naši letní zahrádku. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Ubytujte se na našem hotelu!.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

angelo Hotel Prague

Ubytujte se právě u nás. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Rezervujte si naše oblíbené ubytovací služby včas. U nás můžete využívat i klimatizaci. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Zlatých nůžek

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Noir

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku