Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Waldstein

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás ohromí příroda. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Spolehněte se, že náš personál vám vždy ochotně pomůže. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sieber, s.r.o.

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a ochota personálu. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme kvalitní ubytování v příjemném prostředí vyhledávané lokality. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Styl, s.r.o. - Hotel Modrá růže

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Rádi ubytujeme školní skupiny. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Mucha

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Zaručujeme vám čistotu v našem ubytování. Využijte našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PARKHOTEL Praha, s.r.o.

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orea Imera, s.r.o. - Icon Hotel

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Nabízíme též pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Crocus

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Stravování je u nás také možné zajistit. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rezidence Dvořák

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Náš bar vám zajisté zpříjemní pobyt. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Disponujeme wifi připojením. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pod Věží

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Stravování vám rádi zajistíme v naší zavedené kuchyni. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Golden Star

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. V našem baru budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku