Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Epstein & partner, s.r.o. - Art Hotel Praha

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurotravel Group, s.r.o. - Prague Castle Hotel

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jerome Buildings, a.s. - Hotel Amarilis

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Ochota pomoci každému klientovi při zajištění ubytovacích služeb je naší základní vlastností. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUSTRIA Hotels Betriebs CZ, s.r.o. - Grand Hotel Bohemia

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK Halitour, s.r.o. - Hotel Amigo

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Nabízíme chalupy k ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Richmond, a.s. - Hotel Čertovka

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Možnost přistýlky jistě oceníte. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Clarion Hotel Prague Old Town

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Golf****

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EA Hotel Sonata

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Ubytovaní hosté mají k volnému užití i konferenční sál. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. U nás můžete využívat i klimatizaci. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Ochutnejte také speciality naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barceló Old Town Praha

Nabízíme vám také levné ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme dostupné ubytování. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Objednejte si také skvělé masáže. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku