Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ploberger, a.s. - Maximilian Hotel Prague

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BLUE ORANGE, a.s.

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Zajděte si k nám do baru na drink. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. V rámci ubytovacích služeb nabízíme k využití i golfové hřiště. Ubytujte se v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panorama Hotel Prague

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V baru vám namícháme pití dle vašeho přání. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Sháníte-li místo, kde se můžete ubytovat, rádi vám poskytneme naše služby. Sjednejte si ubytování v našem příjemném nekuřáckém prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Best Western Plus Hotel Meteor Plaza

S ubytováním v našich službách neváhejte. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bishop´s House

Zaměřujeme se na ubytování. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a čistota. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Výlety do okolí si maximálně užijete. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hidden Places, s.r.o.

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Specializujeme se na wellness pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Dobroucký - Penzion Dobroucký

Poskytujeme kvalitní ubytování. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reitenberger, s.r.o.

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Čistota ubytování je pro nás samozřejmostí. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Využijte možnosti ubytovat se ve velmi příjemném prostředí. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anona, a.s. - Ventana hotel

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Spolehněte se, že náš personál vám vždy ochotně pomůže. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. U nás se můžete ubytovat v příjemném prostředí. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U prince

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. Zajděte si také na něco dobrého do našeho baru. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. U nás je klimatizace samozřejmostí. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku