Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Shamiana, s.r.o. - Hotel Charles

Ubytujte se s naší firmou. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v kvalitním hotelu. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Residence Řetězová - MIRTO s.r.o.

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí. Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné prostředí a vkusně zařízené pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Galerie Royale

Poskytujeme kvalitní ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Rádi vás uvítáme v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Rádi vám nabídneme i speciální pokoje pro kuřáky. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs, s.r.o.

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Ubytování na našem hotelu se pro vás stane příjemným zážitkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alchymist Nosticova Palace

Využijte ubytování za výhodné ceny. Zákazníci mají v oblibě naše apartmány. Zajišťujeme hotelové ubytování. Nabízíme pohodlné ubytování. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Zeleného hroznu

Naše firma se specializuje na ubytování. Užijte si svůj pobyt v našem vyhlášeném hotelu. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel & Residence Praga 1

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AA Trading, s.r.o. - Pension Ariadne

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mamaison Hotel Riverside Prague

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a ochota personálu. Nabízíme velice čisté ubytování. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sheraton Prague Charles Square Hotel

Využijte našeho příjemného ubytování. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku