Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

VENUS, spol. s r.o.

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě blízko přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alchymist Grand Hotel and Spa

Vyzkoušejte naše ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Posedět můžete i v našem baru. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. U nás je klimatizace samozřejmostí. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. S vaší oslavou si u nás hravě poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Monica

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

C. H. comfort hotels, s.r.o. - Hotel U Divadla

Rádi vás u nás ubytujeme. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Zlatého kola, s.r.o.

Využijte naší nabídky ubytování. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MATADI, s.r.o. - Savic Hotel

Zabýváme se různými typy ubytování. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v kvalitním hotelu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HMG, s.r.o. - Golden Prague Tulip Terminus

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Díky naší preciznosti, kvalitě ubytovacích služeb a ochotě personálu jsme získali mnoho spokojených hostů. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ramada Airport Hotel****

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Parco, spol. s r.o. - Hotel Kinsky Garden

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Ubytování v blízkosti přírody. U nás najdete jedině příjemné prostředí. Náš hotel nabízí různě velké pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olympik Holding, a.s. - Hotel Olympik Artemis

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. U nás si užijete i pobyty pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku