Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Veselý - Penzion David

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování ochotně obslouží naše hosty a pomůže jim s ubytováním, případně zodpoví všechny dotazy. Součástí našeho ubytování je příjemné prostředí. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smega, s.r.o.

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Naše společnost, která poskytuje ubytování příjemném prostředí, získala řadu spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí. Důležitým prvkem našeho ubytování je čistota. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Nabízíme kvalitní ubytovací služby v příjemném prostředí s možností řady zajímavých výletů do okolí. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Remu, s.r.o. - Hotel Alton

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Tivoli

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Neotálejte s návštěvou našeho baru. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel HERRMES

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. U nás můžete využívat i klimatizaci. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Zařídíme Vám ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Andy

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Vezměte někoho s sebou a vyrazte k nám do baru na skleničku. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. V naší nabídce naleznete také ubytovací i jiné služby. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Náš hotel je jeden z nejlepších v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday Inn Kongresové centrum Praha

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Našim hostům je plně k dispozici zahrada.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Selský Dvůr

Naše firma zajišťuje ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Hotel, spol. s r.o. - Hotel Splendid

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CS Point, spol. s r.o. - Hotel Aureus Clavis

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Jsme ochotni vám vždy vyhovět. Poskytujeme ubytovací služby v maximální čistotě. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Náš hotel nabízí různě velké pokoje. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku