Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Residence 4

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rezidence Bologna

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Užijte si pobyt v naše hotelu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Corinthia Hotel Praha

Nabízíme kvalitní ubytování. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Oslovte nás ohledně zajištění výhodných ubytovacích služeb. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ibis Praha Old Town

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vltava

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby s možností výletů do okolí. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Herold

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Ubytujte se u nás, čeká na vás příjemné prostředí. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Využijte výlety do okolí. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v kvalitním hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hector - Sport Centre & Hotel, spol. s r.o.

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Garden

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Pečujeme o naprostou čistotu našich ubytovacích služeb. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Nabízíme stylové ubytování v blízkosti přírody. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lions International Agency, s.r.o.

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytování příjemném prostředí, získala řadu spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Center Apartments IV

Zajistíme Vám příjemné ubytování. U nás se přesvědčíte o čistotě našeho ubytovacího zařízení. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás ohromí příroda. Nabízíme příjemné prostředí s komfortními službami. Jsme ochotni vám vždy vyhovět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku