Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Radnik, s.r.o. - Villa Flamingo

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vizit - Impex and Co, s.r.o. - Alfa Hotel

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Nabízíme ubytování v chalupách. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Syrmax, s.r.o. - Hotel Galileo

Naše společnost nabízí ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás čeká nádherná příroda. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Nabízíme čisté ubytování. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Hvězdy

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Remi

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Zajistíme Vám spolehlivý gril. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jerome House

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Můžete se připojit k wifi síti. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion André

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GreenYacht Hotel & Restaurant

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. Naše ubytovací služby jsou kvalitní a rozsáhlé. U nás můžete využít i gril. Prostředí našeho útulného salonku jistě uvítáte. Uspořádáme vám dokonalou oslavu. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Využijte ubytování na hotelu naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EnergoSlužby, s.r.o. - Garni hotel Vila Polní

Neváhejte přijet do našeho ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Zařídíme Vám ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Schnellů, a.s.

Zařídíme pro Vás ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku