Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

EA Hotel Jasmín

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Jistě oceníte i možnost stravování. Součástí pokojů je sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Užijte si u nás také výborné snídaně. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Pro naše hosty máme parkování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Central Hotel Praha

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Metamorphis

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Náš bar nabízí posezení v příjemném a útulném prostředí. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. U nás je klimatizace samozřejmostí. S wifi u nás můžete počítat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ariston & Ariston Patio

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Náš bar vám zajisté zpříjemní pobyt. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zdeněk Smejkal - Comet - Hotel Tereza

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Hostům našeho ubytovacího zařízení v blízkosti přírody věnujeme maximální péči. U nás máte možnost udělat si příjemný výlet do okolí. Pro vaši klidnou dovolenou s veškerým komfortem vám doporučíme náš hotel. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Garni M

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FBA, spol. s r.o.

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Štorková - Hotel restaurant Libuše

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Zajišťujeme wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renzo Praha, spol. s r.o. - Aparthotel City 5

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Růžička - Hotel u Lípy

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Na čistotu si u nás potrpíme. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku