Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tržiště, a.s. - Hotel U Zlaté studně

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel InterContinental Prague

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nabízíme příjemné prostředí s komfortními službami. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Astra

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JMV - VIP, s.r.o. - Hotel Vladař Praha

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Naše firma nabízí také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

andel3w, s.r.o. - Hotel Aura

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. V blízkosti našich ubytovacích služeb najdete přírodu. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě s možností mnoha zajímavých výletů do okolí. Staráme se o čistotu našeho ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Anděl, s.r.o.

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. U nás máme velký výběr wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BB - Servis Praha, s.r.o. - Hotel Slavia

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Pro nás je čistota samozřejmostí. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Přinášíme vám výhodnou nabídku levného ubytování. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Göttel - Hotel U Medvídků

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elizza - Hotely, s.r.o. - Hotel Elliza

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ave Hotel Olea

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku