Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Hvězda

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koral LTD, s.r.o. - Hotel Koral

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Hostům, kteří se u nás ubytují, rádi pomůžeme s výběrem výletů do okolí podle jejich představ a fyzických možností. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Naše ubytování se vyznačuje blízkostí k přírodě. Náš krásný hotel je připraven na vaši vzácnou návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Accom Travel, s.r.o. - Hotel Kampa Garden

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evto, s.r.o. - Aparthotel Nitsch

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Užijte si dovolenou v našem příjemném prostředí. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Accom Travel, s.r.o. - Hotel U Šuterů

Nabízíme kvalitní ubytování. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Beránek, a.s.

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Přitasil - Hotel Orlík

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás čeká nádherná příroda. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Poskytujeme velice čisté ubytování. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. V našem hotelu zažijete opravdový komfort..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIEPOLO, spol. s r.o. - Hotel Tiepolo

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

or-fea, a.s. - Hotel Merkur

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. Zajděte si také na něco dobrého do našeho baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kanárek

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku