Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Golden Prague Tour, s.r.o. - Hotel Zlatá Praha

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Zajišťujeme pobyty pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Krejčová - Ivka

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Potěší vás jistě i nízká cena našeho ubytování. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Nabízíme chalupy k ubytování. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hogas, s.r.o. - Hotel Dum

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na čistotu a dodržování platných hygienických předpisů. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem hostům. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. V případě potřeby vám můžeme nabídnout možnost přistýlky. Nabízíme vám levné ubytování. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Krejčová - 7 Angels Residence

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Na stránkách najdete také tipy na výlety do okolí. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Páv

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

City Club Prague, s.r.o.

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Využijte možnost rodinných pobytů. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tornádo Č a S, spol. s r.o. - Hotel Acord

Doménou naší formy je ubytování. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Nabízíme pohodlné ubytování. Využívat samozřejmě můžete sprchový kout. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Akcent

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Novoměstský hotel

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Nabízíme ubytování v chalupách. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vladař

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Pěkný krytý bazén v našem objektu hosté rádi využívají. Nabídka našeho minibaru vás jistě mile překvapí. V rámci našich ubytovacích služeb vás potěší bar. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni. Parkování máte volně k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku