Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Klenor - Hotel Klenor

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování našeho personálu. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVE, a.s. - Hotel Denisa

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. V našem hotelu zažijete opravdový komfort. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Nabízíme také pobyty pro školy! S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Jasmín***

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Na stránkách najdete také tipy na výlety do okolí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Spolehněte se na naše útulné ubytování v čistotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Top Star, s.r.o.

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Král Jiří, s.r.o. - Dům U Krále Jiřího

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Stále pracujeme na tom, aby naše prostředí bylo příjemné. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí. V rámci našich ubytovacích služeb můžete využít i návrhy na výlety do okolí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Jeřábková - Hotel Jeřábek

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. V blízkosti našich ubytovacích služeb najdete přírodu. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bridge Tours, spol. s r.o. - Hotel Kettner

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOLID LINE, spol. s r.o. - Hotel Pankrác

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Nabízíme též pobyty pro školy. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Pešta - Dům u "Zlatého koně"

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Meran

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku