Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

EuroAgentur Hotel Crystal Palace****

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Winnys, spol. s r.o. - BELLAGIO hotel Prague

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. Zaměstnanci našeho ubytování jsou ti nejochotnější z okolí. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NH Prague

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Prague Inn

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Přijďte si prohlédnout nabídku našich apartmánů. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dolce Villa Hotel

S naším ubytováním budete spokojeni. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Přinášíme vám kvalitní ubytovací služby. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Najdete u nás také krb. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Uspořádáme pro vás originální oslavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vyšehrad

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Residence Agnes

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Jsme také vybaveni klimatizací. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucie Šrankotová - Vila Lucie

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Steklý - Pension Blaník

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Paříž Praha, a.s.

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Rádi ubytujeme také školní skupiny. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku