Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Caesar Prague

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Obslužte se dle své chuti z vybaveného minibaru. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Poskytujeme ubytování na úrovni. U nás můžete počítat i s klimatizací. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel International Prague

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i konferenční sál. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Naši hosté mají zajištěno parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Krále Karla, a.s.

Rádi vás u nás ubytujeme. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Nabízíme připojení k wifi síti. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Pro pořádání různých oslav nabízíme prostory našeho salonku. Uspořádáme pro vás originální oslavu. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mark Rutland - Hotel Dahlia Inn

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Využijte našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Poskytujeme komfortní ubytování za výhodné ceny v blízkosti přírody. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Tarantová - Pension Tara

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KARMELITSKÁ HOTEL, s.r.o. - Mandarin Oriental, Prague

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. Přinášíme Vám ubytovací služby s možností výletů do okolí. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Palace Praha

Nabízíme vám také levné ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mandarin Oriental, Prague

Rádi vás u nás ubytujeme. Objednejte si ubytování v našich apartmánech ještě dnes. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jenerálka

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Součástí našeho ubytování jsou i tipy na výlety do okolí. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Za našimi kvalitními ubytovacími službami stojí dokonalá čistota. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVE, a.s. - Hotel AIDA

Využijte ubytování za výhodné ceny. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. V našem hotelu se budete cítit jako doma. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku