Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Central

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand Hotel Bohemia

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Disponujeme wifi připojením. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Pronajímáme své apartmány na různé účely.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Red Lion

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a čistota. Naše ubytování v blízkosti přírody je jako stvořené pro vaši dovolenou. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Navštivte nás a přesvědčte se o tom, jak příjemné prostředí nabízíme. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování našeho personálu. Náš hotel nabízí různě velké pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arev, spol. s r.o.

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Durdis - Penzion Avalon

S naším ubytováním budete spokojeni. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Zaměstnanci našeho ubytování jsou ti nejochotnější z okolí. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betternet, a.s. - Motel Grádo

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boscolo Hotels Czech Republic, s.r.o. - Boscolo Carlo IV.

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mamaison Suite Hotel Pachtuv Palace Prague

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Zaměřujeme se také na organizaci nejrůznějších společenských akcí. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Extol Inn

Rádi vás u nás ubytujeme. Náš kemp je vybaven sociálním zařízením, máte možnost sportovního využití, vašim dětem je k dispozici hřiště. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boheme Hotels Henrietta

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Zabýváme se provozem kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku