Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ekoprogres Praha, s.r.o. - A Plus hostel hotel

Využijte u nás služby na ubytování. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trilton, a.s. - Botel Racek Praha

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel 16 - U Sv. Kateřiny

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

L.R.Trade, s.r.o. - Hotel U Jezulátka

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Zajišťujeme, aby čistota našeho ubytování byla perfektní. Naše ubytování v blízkosti přírody je jako stvořené pro vaši dovolenou. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sieber, s.r.o.

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotelpro, s.r.o. - Hotel Best Western Meteor Plaza

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sovereign

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Nabízíme též pobyty pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VILLA SCHWAIGER, s.r.o.

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Využijte našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Nabízíme cenově přijatelné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ploberger, a.s. - Maximilian Hotel Prague

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BLUE ORANGE, a.s.

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Zajděte si k nám do baru na drink. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. V rámci ubytovacích služeb nabízíme k využití i golfové hřiště. Ubytujte se v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku