Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportovní klub Meteor Praha - Hotel Libeň

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

City Hotels, s.r.o. - Hotel Centrál

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BAKAL, a.s. - Botel Albatros

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Specializujeme se také na relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Adria Praha

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hunger Wall Residence

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elizza - Hotely, s.r.o. - Hotel Villa

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ivan Hristov Popov - Hotel U červené boty

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. Naše společnost důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování všech našich zaměstnanců. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Elite

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Rádi ubytujeme školní skupiny. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Swift Tours, s.r.o. - Hotel Marit

Ubytujte se s naší firmou. Díky vysoce kvalitním ubytovacím službám a lokalitě blízko přírody si naše ubytovací zařízení hosté velmi oblíbili. Doporučujeme Vám kvalitní ubytování v našem hotelu. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Váš pobyt nebude kompletní nevyzkoušíte-li náš bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Syrmax, s.r.o. - Caesar Palace Hotel

Využijte naší nabídky ubytování. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Ubytování vám zpříjemníme možností návštěvy našeho baru. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku