Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Crown - WSF, spol. s r.o. - Radisson SAS Alcron Hotel

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Navštivte nás a přesvědčte se o tom, jak příjemné prostředí nabízíme. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Esplanade Praha, a.s.

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Dopřejte si příjemný odpočinek v našem báječném hotelu. Naše apartmány jsou jako stvořené k dokonalé dovolené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sanssouci

Naše firma vám nabízí ubytování. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte možnosti občerstvení v našem baru. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Haštal Prague Old Town

Ubytujte se právě u nás. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Nabízíme ubytování v chalupách. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Otar - ubytovací služby

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohdalec Praha, spol. s r.o. - Villa Assen

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Našim hostům velmi vyhovuje nabídka našeho příjemného ubytování v blízkosti přírody. Pečujeme o naprostou čistotu našich ubytovacích služeb. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí. Jsme ubytování s velkou ochotou poradit svým hostům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gaia Administration, s.r.o. - Hotel Residence

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Bergmanová - Hotel City Crown

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. Součástí našeho ubytování je příjemné prostředí. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. Nabízíme ideální ubytování nejenom pro rodiny s dětmi v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Axa, s.r.o.

Vyzkoušejte naše ubytování. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL UNION Praha, s.r.o.

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku