Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

The Castle Steps, spol. s r.o.

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Čistota je u nás na prvním místě. Ochotně poskytujeme ubytovací služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Key hotels group, s.r.o.

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní centrum Nymburk

Zaměřujeme se na ubytování. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Lanna

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Wifi připojení je samozřejmostí. Pro vaši klidnou dovolenou s veškerým komfortem vám doporučíme náš hotel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOP HOTEL Praha & Congress Centre

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Epstein & partner, s.r.o. - Art Hotel Praha

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurotravel Group, s.r.o. - Prague Castle Hotel

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jerome Buildings, a.s. - Hotel Amarilis

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Ochota pomoci každému klientovi při zajištění ubytovacích služeb je naší základní vlastností. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUSTRIA Hotels Betriebs CZ, s.r.o. - Grand Hotel Bohemia

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK Halitour, s.r.o. - Hotel Amigo

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Nabízíme chalupy k ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku