Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Slavia

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vikendovepobyty.eu

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Green Garden Hotel

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. S radostí vás obsloužíme i v našem baru. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s.

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Rádi ubytujeme také školní skupiny. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Edin Kulenović - Hotel Columbo

Doménou naší formy je ubytování. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. V nabídce máme rodinné pobyty. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ingrid Bazger, s.r.o. - Villa Bazger

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague hotels, s.r.o.

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alchymist, s.r.o. - Alchymist Grand Hotel & Spa

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Inn, s.r.o.

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

St. George Administration, s.r.o. - Hotel Saint George

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Jsme specialisté na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku