Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Prague Centre, a.s.

Využijte u nás služby na ubytování. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Medvídků

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Provozujeme také zavedený minipivovar. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Pomůžeme Vám s výběrem ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sunflower

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Využijte také našich prostor k uspořádání vaší firemní akce. Máte-li zájem o pořádání vaší firemní akce v našem objektu, rádi vám vyjdeme vstříc. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Merkur

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Nabízíme ubytování v pěkném hotelu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. U nás si můžete sjednat i pořádání firemních akcí. Rádi vám vyjdeme vstříc při pořádání vašich firemních akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Regina

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Ubytování v našich apartmánech je mezi zákazníky velmi oblíbené. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Forrest

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí. Lokalita, ve které nabízíme ubytovací služby, skýtá řadu možností podniknout zajímavé výlety do okolí. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarin, spol. s r.o. - Hotel U Tří Korunek

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caravan company, s.r.o.

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. Na náš hotel se můžete spolehnout. Zaměřujeme se na to, abyste byli s našimi službami vždy spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel City Bell

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Nabízíme kvalitní ubytování v příjemném prostředí vyhledávané lokality. Populární šipky jsou vám k dispozici pro volné večery. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Máme širokou nabídku wellness pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arti, s.r.o. - Hotel General

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku