Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Ankora Praha

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. Můžete také využívat náš příjemný bar. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. U nás můžete využívat i klimatizaci. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PurPur hotel

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny. Naše kuchyň je plně vybavena. Disponujeme wifi připojením. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Samozřejmostí je možnost využití kuchyňského koutu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Amarilis

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Využít můžete také nabízené možnosti stravování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Antik City

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lena Vacková, hotel

Naše společnost nabízí ubytování. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Ochotně splníme každé vaše přání v rámci ubytovacích služeb a vyjdeme vám vstříc. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby s možností výletů do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

I.S.H. Tourism, s.r.o. - Hotel Inturprag

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Nabízíme pohodlné ubytování. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Disponujeme wifi připojením. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Pro širokou veřejnost nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dorint Hotels and Resorts, spol. s r.o.

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Nabízíme kvalitní a příjemné ubytování v zajímavé lokalitě s možností nejrůznějších výletů do okolí. Vyzkoušejte naše ubytování s příjemným prostředím. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a ochotou našeho personálu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří nás opakovaně navštěvují. Ubytujte se v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aparthotel residence Americká Park

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VPO, obchodní společnost, s.r.o. - Hotel Obora

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tržiště, a.s. - Aria Hotel

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. U nás si užijete i pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku