Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Populus

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dynatel, spol. s r.o. - Hotel Ostrůvek

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Naše příjemné prostředí se Vám bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Fišer - Fischer restaurant - Villa Olivia

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOL, s.r.o. - Hotel Pod Lipkami

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Užijte si relaxaci v naší solné jeskyni. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut Grand Hypokrates, s.r.o. - Hotel Grand

Naše firma vám nabízí ubytování. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel service Salvator, spol. s r.o.

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Jarkovská - Hotel Penzion JaS

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Příjemné prostředí je při ubytování důležité. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amarilis hotel

Nabízíme vám také levné ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme také pobyty pro školy! Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radnik, s.r.o. - Villa Flamingo

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vizit - Impex and Co, s.r.o. - Alfa Hotel

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Nabízíme ubytování v chalupách. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku