Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lintrade, s.r.o. - Hotel Kamila

Vyzkoušejte naše ubytování. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Košická

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK MIRA, spol. s r.o. - Hotel ATOS

Naše firma dává také možnost ubytování. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Dalimil***

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Využijte výlety do okolí. Ubytujeme Vás v blízkosti přírody. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Prohlédněte si naše krásné čisté ubytování. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grandhotel Evropa Praha, a.s.

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Šemíka

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Anna

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecká 4, s.r.o. - Residence 4

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Nabízíme též pobyty pro školy. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U České koruny - penzion, spol. s r.o.

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportcentrum, s.r.o. - Hotel Squash

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Ochota pomoci každému klientovi při zajištění ubytovacích služeb je naší základní vlastností. Díky vysoce kvalitním ubytovacím službám a lokalitě blízko přírody si naše ubytovací zařízení hosté velmi oblíbili. Zaručujeme vám čistotu v našem ubytování. Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné prostředí a vkusně zařízené pokoje. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku