Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel U Zlatých nůžek

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Noir

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domus Balthasar

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme také pobyty pro školy! Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Myslivečková - Hotel Slánka

Využijte naší nabídky ubytování. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. Ochota je u nás poskytována všem klientům při zajištění ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hilton Prague

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Gril je vám kdykoli k dispozici v areálu našeho ubytovacího zařízení. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Zajistíme vám uspořádání oslav v našem salonku. Využijte náš společenský sál pro různé oslavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ambassador Zlatá Husa, spol. s r.o.

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alchymist Prague Castle Suites

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Zaměřujeme se také na organizaci nejrůznějších společenských akcí. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ariane

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klánova 61, s.r.o. - Hotel GRADIENT

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Golden Prague Tour, s.r.o. - Hotel Zlatá Praha

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Zajišťujeme pobyty pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku