Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Elysee

Využijte naší možnosti ubytování. Zajišťujeme ubytování v apartmánech. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Hosté mají k dispozici také vybavenou prádelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EA Hotel Rokoko

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. U nás můžete využívat i klimatizaci. U nás máte parkování zajištěno. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Majestic Plaza

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Amigo

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Náš konferenční sál je vám k dispozici pro semináře či školení. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Assenzio Prague

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Zaměřili jsme se na dokonalou čistotu našich ubytovacích služeb. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Vyzkoušejte ubytování v našem hotelu. Poskytujeme širokou nabídku ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Libuše

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. Apartmány pro všechny náročné hosty. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Santo-Service and Co, s.r.o. - Penzion 272

Naše firma se specializuje na ubytování. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody. Zaměstnanci našeho ubytování jsou ti nejochotnější z okolí. Zvolte si u nás ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Crown - WSF, spol. s r.o. - Radisson SAS Alcron Hotel

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Navštivte nás a přesvědčte se o tom, jak příjemné prostředí nabízíme. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Esplanade Praha, a.s.

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Dopřejte si příjemný odpočinek v našem báječném hotelu. Naše apartmány jsou jako stvořené k dokonalé dovolené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sanssouci

Naše firma vám nabízí ubytování. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte možnosti občerstvení v našem baru. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku