Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Clarion Hotel Prague Old Town

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Golf****

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EA Hotel Sonata

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Ubytovaní hosté mají k volnému užití i konferenční sál. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. U nás můžete využívat i klimatizaci. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Ochutnejte také speciality naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barceló Old Town Praha

Nabízíme vám také levné ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme dostupné ubytování. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Objednejte si také skvělé masáže. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Martina

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Těšíme se na vás také v baru. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barley Hotel

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. U nás můžete počítat i s klimatizací. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu. Nabízíme ubytování v apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bomak, spol. s r.o. - Hotel Radotín

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Savoy

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tržiště, a.s. - Hotel Sax

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Royal Palace Hotel

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Posedět můžete i v našem baru. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. V našem hotelu se budete cítit jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku