Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdena Sedláková - Hotel Gallery - Hotel Gallery

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Nabízíme ubytování v čistotě. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nerium, s.r.o. - Hotel Otto

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nový Unitas, s.r.o. - Hotel Cloister Inn

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL ANDĚL, s.r.o.

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Využijte možnosti občerstvení v našem baru. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v kvalitním hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Mega

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Využijte naší nabídky na ubytování na hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Slavia

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vikendovepobyty.eu

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Green Garden Hotel

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. S radostí vás obsloužíme i v našem baru. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vltava

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby s možností výletů do okolí. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Herold

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Ubytujte se u nás, čeká na vás příjemné prostředí. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Využijte výlety do okolí. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v kvalitním hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku