Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

L.O.B. International, s.r.o. - Hotel Florenc

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování útulné pokoje a příjemné prostředí. Využijte ochotu našeho personálu. Nabízíme ubytovací služby v útulných prostorách blízko přírody. A kdybyste se u nás nudili, můžete si udělat nezapomenutelné výlety do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Retail Holdings, a.s. - Hotel Blue Praha

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné prostředí a vkusně zařízené pokoje. Součástí našeho ubytování jsou i tipy na výlety do okolí. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář Allvatours, spol. s r.o. - Admiral botel

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Naše chalupy si jistě zamilujete. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšehrad 2000, s.r.o. - GASTRO & TRAVEL SERVICES

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Athabasca, s.r.o. - Hotel U Blaženky

Nabízíme kvalitní ubytování. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Nabízíme krásné sportovní pobyty. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Regina, s.r.o.

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Rokoko****

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v příjemném prostředí. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Clementin

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CPI Hotels, a.s. - Clarion Hotel Prague City

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Poskytujeme velice čisté ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme. Využijte výlety do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wadehra, s.r.o. - Apart Hotel Husova

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Díky naší preciznosti, čistotě a kvalitě ubytovacích služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. U nás se můžete ubytovat v příjemném prostředí. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku