Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Brixen

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Neváhejte se ubytovat v některém z našich apartmánů. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. V rámci našich ubytovacích služeb vás ohromí bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Diplomat

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Zajišťujeme pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Coronet, a.s.

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biskupský dům

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Nabízíme stylové ubytování v blízkosti přírody. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Máme pro vás neodolatelnou nabídku ubytování v příjemném prostředí. Součástí našeho ubytování jsou i tipy na výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřinská Hotel, s.r.o. - Hotel Mercure

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Juliš****

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřinská Hotel, s.r.o. - Hotel Novotel

Naše společnost nabízí ubytování. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Syrmax, s.r.o. - Hotel ROMA

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Hostům našeho ubytovacího zařízení v blízkosti přírody věnujeme maximální péči. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených v příjemné prostředí vyhledávané lokality. Pečujeme o naprostou čistotu našich ubytovacích služeb. Hosté, kteří využijí naši lákavou nabídku na ubytování, mohou podnikat nejrůznější výlety do okolí. Užijte si svůj pobyt v našem vyhlášeném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Seven Days Prague, s.r.o. - Hotel Seven Days

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Nosál

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Ubytujete-li se u nás, můžete kdykoliv využívat i konferenční sál. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Během pobytu můžete využívat naši wifi. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Jídla z našeho rautu budete chtít určitě ochutnat. S vaší oslavou si u nás hravě poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku