Nepřehlédněte

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Botel Albatros

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Villa Voyta

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Klubal Club restaurace - Hotel u Páva

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Objevte také výhody ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALBION HOTEL

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Nabízíme krásné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CC Hotels, s.r.o. - Hotel Bílá Labuť

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Elegant, s.r.o.

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Máme širokou nabídku wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prosimex Praha, spol. s r.o. - Hotel Carol

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Zajišťujeme pobyty pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

987 Prague Hotel

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. V blízkosti našich ubytovacích služeb je největším lákadlem příroda. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní za výhodné ceny v příjemném prostředí a s ochotným personálem. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou. Nabízíme ubytování v pěkném hotelu. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel At the Charles Bridge

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. U nás je klimatizace samozřejmostí. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Wifi připojení je samozřejmostí. Zajistíme pro vás příjemnou oslavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Caesar Prague

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Obslužte se dle své chuti z vybaveného minibaru. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Poskytujeme ubytování na úrovni. U nás můžete počítat i s klimatizací. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku