Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Praha

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportareál Praha - Satalice, s.r.o.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Připravíme vám také kvalitní občerstvení. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Botel Ristorante Matylda

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ACCOR HOTELS PRAHA

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Nabízíme rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anděl Investment Praha, s.r.o. - andel´s hotel Prague

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Specializujeme se na ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALEN, spol. s r.o. - Hotel Pohoda

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Vyzkoušejte naše prostředí, které pro vás bude jistě příjemné. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Nabízíme kvalitní kempování. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Embassy Prague Hotel****

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Vyzkoušejte naše ubytování v příjemném prostředí. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Majestic Plaza

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barget International, s.r.o. - Hotel Arkada

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Top Equity, s.r.o.

Využijte našeho pohodlného ubytování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Blaženky

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. V rámci našich ubytovacích služeb jsme nezapomněli ani na bar. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku