Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Ostrava-město

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Areál Ferdinand

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jan Maria

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Nabízíme připojení k wifi síti. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítkovice tours Hotel Veronika

Naše společnost nabízí ubytování. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hoteltrans, s.r.o. - Hotel DMH

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Victoria Corporation realitní kancelář, s.r.o. - Hotel Aron

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Paradise

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GARNI hotel

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Na návštěvu našeho baru hned tak nezapomenete. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HARMONY CLUB HOTEL Ostrava

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Můžete také využít kempové ubytování. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Přijeďte využít naše levné ubytování. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elmontex, spol. s r.o. - Hotel Elmontex

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Ježková - Hotel Metropol

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Večer jistě oceníte klidné posezení u krbu. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Naše firma poskytuje možnost využití baru v rámci vašeho pobytu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku