Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Ostrava-město

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Safari

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prosper Trading, a.s.

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. U nás si užijete i pobyty pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel PULS

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovací služby Květuše Ševčíková

Využijte ubytování za výhodné ceny. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Nikolas

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Disponujeme wifi připojením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Park Inn Ostrava

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. U nás je klimatizace samozřejmostí. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdaléna Vůjtková - Na podloubí

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. Součástí našeho ubytování je příjemné prostředí. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AKORD hotel

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Dopřejte si příjemný odpočinek v našem báječném hotelu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Max, s.r.o.

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Muraty

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku