Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Ostrava-město

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Jan Maria

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Firemní akce dle vašich představ vám rádi pomůžeme zorganizovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Palace, a.s.

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Příjemné prostředí vytváří pozitivní myšlenky. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Díky naší preciznosti, čistotě a kvalitě ubytovacích služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Akord

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Safari

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prosper Trading, a.s.

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. U nás si užijete i pobyty pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel PULS

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Ubytování v našem hotelu pro vás bude příjemným zážitkem. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovací služby Květuše Ševčíková

Využijte ubytování za výhodné ceny. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Nikolas

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Disponujeme wifi připojením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Park Inn Ostrava

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. U nás je klimatizace samozřejmostí. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdaléna Vůjtková - Na podloubí

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. Součástí našeho ubytování je příjemné prostředí. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku