Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Ostrava-město

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mamaison Business & Conference Hotel Imperial Ostrava

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Součástí našeho ubytování je i bazén. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel DMH

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Výlety do okolí, které máte možnost si udělat, si užijete. Ubytování v čistém prostředí. Pronajímáme své apartmány na různé účely. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Mercure Ostrava Center

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL MARIA - Milan Ševčík

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Využijte chlazených nápojů z minibaru. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brioni Boutique Hotel ****

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Posedět můžete i v našem baru. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší. Vyzkoušejte dovolenou v našich apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel TRIO

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZÁMEK ZÁBŘEH OSTRAVA - HOTEL & PIVOVAR

Jsme firma, nabízející služby ubytování. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. K dispozici je vám i náš oblíbený bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Lukáš - Montaspol

Rádi vás u nás ubytujeme. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Nabízíme cenově dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ruby Blue

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Naše firma poskytuje možnost využití baru v rámci vašeho pobytu. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Rádi vás uvítáme v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Našim klientům jsou k dispozici také kuřácké pokoje. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nemovitosti OSKA, a.s. - Hotel Na Kafkově

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Zajišťujeme různé wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku