Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Ostrava-město

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Victoria Corporation realitní kancelář, s.r.o. - Hotel Aron

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Paradise

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GARNI hotel

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Na návštěvu našeho baru hned tak nezapomenete. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HARMONY CLUB HOTEL Ostrava

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Můžete také využít kempové ubytování. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Přijeďte využít naše levné ubytování. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elmontex, spol. s r.o. - Hotel Elmontex

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Ježková - Hotel Metropol

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Večer jistě oceníte klidné posezení u krbu. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Naše firma poskytuje možnost využití baru v rámci vašeho pobytu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vratimov

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Výlety do okolí si maximálně užijete. Doporučujeme Vám kvalitní ubytování v našem hotelu. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel ISORA

Naše společnost nabízí ubytování. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jan Maria

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Firemní akce dle vašich představ vám rádi pomůžeme zorganizovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Palace, a.s.

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Příjemné prostředí vytváří pozitivní myšlenky. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Díky naší preciznosti, čistotě a kvalitě ubytovacích služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku